Rolandas Jurkėnas – į privačią

Bene geriausiai vertinamas Anykščiuose chirurgas Rolandas Jurkėnas eina dirbti į naująją Anykščių kliniką.

Klinika „Medicinos namai“ pranešą, kad jau rytoj pradeda dirbti gydytojas chirurgas Rolandas Jurkėnas, kuris konsultuos kepenų, tulžies pūslės, kasos, žarnyno, skrandžio ligų klausimais, atliks odos operacijas ir pilvo organų echoskopijas.

NYKŠČIAI

25 komentarai

 1. Tai poliklinika be chirurgo lieka ?

  • Informacija

   poliklinika bus sujungta su ligonine, kurioje pats direktorius chirurgas.

   • Nežiniukas

    Kas ten Molėtų teisme paaiškėjo? Kad šita chirurgijos žvaigždė tik 2 ligonius teatleido per mėnesį? Ar per metus? Tikrai ne kas dieną? O algą gavo net už 0,5 etato? Ir nesigėdijo imti? Iki šiol pinigų negrąžino? Oi, visai man galva susisuko…

  • a tai pagrindynis rajona

   chirurgs Kiestas jau nebedyrba palyklynykaj, ar kaip

 2. Seniai laikas buvo, sėkmės gydytojui!!!

 3. Labai laukiam!Sekmės gydytojui!!!

 4. Anykštėnas

  Mano galva PSPC gryčioj ir socialdemokratų partijos skyriuje turėtų būti kartas sujudimas, kai iš išvažiuoja chirurgas R.
  Ar savivaldybės įstaigai, kurioje pavaduotojas yra socialdemokratų partijos favoritas, rajono Tarybos narys neaktualu visuomenės gydymo paslaugų kokybiškas užtikrinimas ir jautrus požiūris į rajono gyventojus-paciantus?

  • Merui ir vicemeru turėtų rūpėti reikalai nes savivaldybė steigėjai, o jie nieko nedaro, kai daktarai išeina. Tubio reikia

   • Tai yra Tubis, gal ir ne vienas Anykščių rajone. Ką jis pakeistų su rajono taryboje sėdinčių lepšių ir ūmėdžių pulku? Ar buvo progresas viešųjų paslaugų teikimo srityje jo valdymo metu? Tik politinė koalicija gali palaikyti savivaldybės įstaigą ir jos teikiamų paslaugų pilnavertiškumą, bet privatininkai, kuriems aktualu užimti paslaugų rinką išrinktuosius į valdžią “pamaitina“ ir viska jiems tampa iki vienos vietos….

   • Taip pritariu

 5. anykštėnė

  geras gydytojas, specialistas, tikrai ne vienas pacientas tik dėl jo tiksliai nustatytos diagnozės liko gyvas. Sėkmės darbe gerb.R.Jurkėnui ir sveikatos.

 6. STRAIPSNYJE NE VISA TIESA IR INFORMACIJA PARAŠYTA

 7. Fui, intrigantai,

  Paskaitykit Anykštoje, niekur daktaras iš poliklinikos neišeina, dirbs ir toliau kaip dirbęs.
  O kad biški prisidurs ir privačioje, tai tik visiems nuoto bus geriau.

 8. Svarbu, kad tokie gydytojai nepalieka Anykščių….Kur būsit- PSPC ar naujojoj klinikoj- mes Jus rasim… Mylim, gerbiam ir tikim Jumis…

 9. Labai geras gydytojas sveikatos jums ir sekmes

 10. Daktariukai, Tu tiesiog šiltas geras žmogus. Toks ir būk.

 11. tai puikus gydytojas,niekada neuzmirsiu,turejau sumustos kojos tromba,isgelbejo nuo mirties

 12. Tokiu gydytojų reta nuostabus gydytojas tepadeda jums dievas atsakingam darbe

 13. Saunuolis gydytojas Jurkenas! Nemanau kad daug tokiu kaip jis yra! Kiek esu lankesis pas ji,kiek ligoninej gulejau,visada rupestinga prieziura,gydimas,konsultacijos,patarimai ir t.t.. O jus „AŠTRIALIEŽUVIAI“ susikiskit savo tuos liezuvius kur nesueina! Dziaugtumetes vietoj to ka cia rasinejat nesamones kad tokiu gydytoju yra aplamai…. Sekmes didziausios gydytojui,esi kietas 😉💥💯

 14. puiku kai geri gydytojai eina dirbti ten kur bus tvarka ir nereikės laukti eilėj po du mėnesius mano vaikai ten jau prirašyti rašysimės ir mes.

 15. puiku kai geri gydytojai eina dirbti ten kur bus tvarka ir nereikės laukti eilėj po du mėnesius mano vaikai ten jau prirašyti rašysimės ir mes.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.