Rinkimų azartas – vienas siūlė dviratį, kitas – kepurę

Anykščiuose į rinkimus įsitraukė daug žmonių. Štai anykštėnas Juozas Ratautas dėl rinkimų baigties siūlė lažintis iš jo dviračio, o Dalis Vaiginas, siūlė kepurę, tiesa, ją siūlė panaudoti ne visai tiesioginiu būdu.

Vykstant rinkimų turui J.Ratautas parašė prognozę: „Visi galios centrai dirba D. Žiogeliui, bet laimės K. Tubis. Galiu lažintis iš dviračio“.

Norinčių tiesiogiai lažintis su juo neatsirado, bet iššūkį priėmė Anykščių ligoninės direktorius Dalis Vaiginas. „Negaila ir kepurės, duosiu ją priš.kt, kad ne taip bus. Bet ne dėl mano kepurės anykštiečiai balsuoja už DAINIŲ ŽIOGELĮ !!!“, – užtikrintas savo teisumu pareiškė ligoninės direktorius D. Vaiginas.

Taigi, po rinkimų galima konstatuoti, kad J. Ratautas savo dviratį išsaugojo, o va D.Vaigino kepurei pavojus.

Linas Bitvinskas

11 komentarų

 1. Niekad Vaigino su kepure nemačiau. Matyt, visas lažybas pralaimi – visos kepurės pr…

 2. Svastyklės

  Taip pasvėrus krypsta, kad Juozas už agitacinį darbą gaus iš partijos prezentą- elektrinį paspirtuką. Va todėl ir buvo užstatęs dviratį. Deja, kitam ponui teks ne tik naujos kepurės pasieiškoti, bet ir už vandenį susimokėti…

 3. Didybės manija nenugalėjo, kur dėtis iš gėdos.

 4. bus eilė

  norinčių priš.kt į Vaigino kepurę

 5. Anikštėnė

  Sveikinu K. Tūbį laimėjus rinkimus ir linkiu stiprybės atlaikant koncervatoriu puolimą.

 6. Bekepuris

  Gal jau pats daktarėlis kelnes prišiko iš baimės.

 7. p. Vaiginui jau laikas baigti karjerą ir užleisti vietą veiklesniam, daugiau įžvalgų turinčiam vadovui. Tokios patalpos – įsukite veiklą, kd būtų daugiau paslaugų, tebūnie ir mokamų, dėl kurių atvyktų daugiau žmonių

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.