Rinkiminiai pažadai – už biudžeto pinigus

Eidamas į rinkimus konservatorius Sigutis Obelevičius žadėjo, kad užėmęs pareigas įrengs mineralinio vandens biuvetę. Deja, 4 metų šiam darbui neužteko ir pažado neįvykdys, tačiau kai kas bus padaryta.

Savivaldybė skelbia, kad vyksta eksploatacinio gręžinio mineralinio vandens gavybai įrengimas miesto parke. Sutartis įrengti mineralinio vandens gręžinį miesto parke su UAB „ARTVA“ pasirašyta 2022 m. rugsėjo mėn. Nurodoma, kad gręžinio įrengimo darbai bus baigti praėjus… beveik dvejiems metams po savivaldybių rinkimų – 2024 m. rugsėjo mėn. Matyt, S. Obelevičius tvirtai tiki, kad valdys dar vieną kadenciją. Bet ir jos gali nepakakti, nes čia pirmas etapas, o vėliau planuojama pastatyti mineralinio vandens biuvetę, ant mineralinio vandens šaltinio. Vėl gali prireikti keleto metų, kol anykštėnas ar miesto svečias galės atsigerti mineralinio vandens.

Burodoma, kad bendra gręžinio įrengimo vertė 331 913,89 euro, iš jų savivaldybės biudžeto lėšos 331 913,89 euro. Kitaip sakant – viskas tik iš biudžeto. O dar pridėjus biuvetės pastatymo kainą, susidarys turbūt koks pusė milijono eurų tam, kad būtų galima prisipilti stiklinę vandens. Biuvetė stovi Likėnuose, Biržų rajone, bet populiarumu nepasižymi, kaip sako vietiniai, tai dar vienas objektas, kurį reikia prižiūrėti ir kuris, užuot uždirbęs pinigus, juos siurbia iš rajono biudžeto.

Linas Bitvinskas

11 komentarų

 1. Neduok Dieve tokios valdžios. Greičiau kažkas Anykščiuose keistųsi.

 2. Kiek šitas nupezes senis sėdes šiltoi kėdėi ir nesamones pezės?

 3. jis gali reklamuotis uz biudzeto pinigus. Juk rinkimams ruosiasi ir pazadus dalina susitikimuose

 4. Svetimais pinigais

  galiu ir aš pažadėti, kad pastatysiu kosminį laivą į mėnulį ! Kainos jau ir taip ’’kosminės’’ ?

 5. Kęstuti sugryžkit !

  Mes už grb.Tubį !

 6. Kiek šitas nupezes senis sėdes šiltoi kėdėj ir nesamones pezės?

 7. labai tinka buviete

  prie miesto parko daržų, palapinių bei blusturgių “ kultūros“.

 8. daugiau nieko ir nesugebate, tik tiek parašyti, Visų pirma į save reikia pasižiūrėti ir įsivertinti savo „nupezimo “ laipsnį, o tada vertinti kitus. Tad atkeipkit į save dėmesį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.