Rekordinės trukmės šildymo sezonas dar nesibaigia

„Kiek pamenu, tai, ko gero, ilgiausias šildymo sezonas Anykščiuose“, – sakė UAB „Anykščių šiluma“ direktorius Virgilijus Vaičiulis.  

Orai stebina, kai kuriose Lietuvos dalyse šią savaitę nemažai ir pasnigo, o ir oro temperatūra nelepina. Pasak  V.Vaičiulio, laukiama administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės  įsakymo. „Nepatvirtintais duomenimis, šildymo sezonas  turėtų užsibaigti gegužės 7 dieną, penktadienį. Bet kol neturiu įsakymo, negaliu užtikrintai to teigti“, – sakė V. Vaičiulis.

Paklaustas, ar su šildymo sezonu baigs ir savo, kaip vadovo, darbą, V. Vaičiulis nesiėmė prognozuoti. „Parašiau prašymą išeiti iš darbo, bet akcininkų susirinkimas jo nepatenkino, taigi dirbu toliau“, – sakė V. Vaičiulis.

Linas BITVINSKAS

13 komentarų

 1. Seniai tau kaip bemoksliui laikas i pencija!!!!

 2. dar iki penktadienio kepti????

 3. Gal jau užteks, langai atviri, o nuo radiatorių tvoskia šiluma.

  • kokia tvoskia šiluma? Gal radiatorių prisidėjai be proto ir vagi iš kaimynų šilumą? Pas mane +19 ir langai uždaryti, o namas renovuotas.

 4. Tai sildykit visus metus Jum tai kas mes gi mokam

 5. Kam čia taip perkaršta gal priimsit pasišildyt

 6. Kokie melagiai,gal jus susitarkit,paskambinau i šilumą pasakė šildymo neišjungia,nes meras neparaše isakymo…Lauke šilta o bute kepina,jai bus šalta issijungsiu šildytuvą!Kad tik ilgiau iš žmonių pinigus melžtu!

 7. Uzsukit ta sildyma greiciau kiek galima,ir sekanciam sezonui gal patikrinkit kiek butuose radijatoriu stovi ir grindu sildymus isivede,o mokam tai vienodai nuo kvadraturos.

 8. Seniai tau kaip bemoksliui laikas i pencija!!!!

 9. Šildymas dar būtinas. Komentuoja daugiabučiuose negyvenantys arba specialiai provokuojantys…

 10. anykštėnė

  Dažnai lyja, naktys vėsios. Kai šilčiau būna radiatoriai prisukti. Viskas gerai, dar ir nuosavų namų gyventojai, dar kūrena pečius.

 11. Pamąstymui visiems.

  Kažkam 19 laipsnių jau šalta. Absurdas pavasarį sušalti prie tokios temperatūros. Mano vaikai užaugo tuose pačiuose Anykščiuose ir tame pačiame name prie 16-17 laipsnių. Šalta – kailinius užsidėkit, o direktorės rašto nelaukit neturi kada parašyti, galima laukti ir iki rudens. Šildymas bus apvalius metus. Kokie visi pasidarė šiuolaikiniais ponais – vienas sušalo visi turi kentėti. Tikrai šildome orą, o šildymo kainos kiekvieną mėnesį yra didinamos – tai yra internete skaitykite. Anykščiuose prišalusių mačiau pilna.

 12. Visiems neitiksi,kai kam karšta,kai kam per šalta,vieniems pietinė saulutė,kitiems langai šiaurinėj pusėj,jei dėl orų sąlygų ilgiau pašildė, nereikia verkšlenti, yra žmonių kurie dirba nuotoliniu budu namuose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.