Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis atviru laišku kreipėsi į Seimo narius, kurie netrukus susirinks į pavasario sesiją. LVŽS lyderis ragina Seimo narius nenusigręžti nuo tradicinės šeimos, ieškoti sutarimo ir nepriešinti visuomenės ypač šiuo sudėtingu laiku, kada valstybė alinama karantino.

„Šiandien Lietuva stovi ant svarbių vertybinių pasirinkimų slenksčio. Jūsų sprendimas lems, kaip valstybė vystysis toliau. Jūs spręsite, ar valstybė rems ir stiprins šeimą, kurią sudaro vyras, moteris ir jų vaikai, ar valstybėje bus pakeista šeimos samprata taip, kad ji apimtų ir tos pačios lyties poras. Jūs balsuosite ir dėl Stambulo konvencijos. Pastaroji, prisidengusi kilniais moterų apsaugos nuo smurto tikslais, į mūsų teisės sistemą atneštų prieštaringą „socialinės lyties“ sampratą. Kai tuo tarpu daugiau užkardyti smurtą, jo priežastis, geriau suteikti smurto aukoms savalaikę pagalbą, o smurtautojams – skirti labiau elgesį koreguojančias bausmes bei sudaryti kitas sąlygas jų elgesio korekcijai yra įmanoma ir tobulinant jau egzistuojančias nacionalinės teisės normas“, – laiške rašo R. Karbauskis.

Jis taip pat ragina Seimo narius atkreipti dėmesį į naujausius sociologinius tyrimus, kurie patvirtina, jog absoliuti Lietuvos gyventojų dauguma nepritaria šeimos sampratos pokyčiams ir pasisako už vyro ir moters sukurtą šeimą.

„Ir mes, kaip politikai, o ypač tie, kurie išpažįstame tradicines vertybes, šio savo žinojimo negalime ignoruoti. Turime veikti drauge, peržengti mūsų nesutarimus, politines priešpriešas, partines ambicijas, skirtingų frakcijų sienas ir susivienyti ginant tradicines vertybes savas daugumai  Lietuvos piliečių. Tai mūsų pareiga ir pagrindinė šios kadencijos atsakomybė“, – laiške Seimo nariams teigia LVŽS pirmininkas.  

R.Karbauskis teigia, kad tradicinė šeima yra valstybės pamatas ir ji Lietuvoje turi būti gerbiama bei puoselėjama. LVŽS lyderis sako, kad LVŽS taip pat supranta, jog homoseksualių asmenų poroms svarbu užtikrinti joms reikalingą teisinę apsaugą ir spręsti praktines problemas, pavyzdžiui, finansų tvarkymo, paveldėjimo, turto dalybų skiriantis, atstovavimo sveikatos ir kitais klausimais, dėl to šešėlinė Vyriausybė šiam Seimui siūlo svarstyti alternatyvų projektą, kuriuo homoseksualios poros netampa šeima, tačiau gyvendami kartu vienos lyties partneriai galėtų kartu spręsti turtinius klausimus, sužinoti informaciją vienam iš jų atsidūrus ligoninėje ir pan.

Tikimasi, kad šis projektas įvairioms frakcijoms priklausančių tradicines vertybes atstovaujančių Seimo narių siūlymu bus įtrauktas į pavasario sesijos darbų programą.

Ramūnas Karbauskis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas

7 komentarai

 1. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Kas liecia smurta, gal kas gali man paaiskinti, straipsni apie lygybe ir nediskriminavima. issakoma nuostata del smurto pries moteris… Kaip gali lygybeje buti difirenciacija? Kad smurtas pries moteri kitoks, nei moters pries vyra… Dar man idomu. kaip pagal si straipsni sprendziamas moters smurtas pries moteri… Dar man idomiau, jeigu jau skirstome smurta pagal lyti, kaip pagal ta pacia Stambulo konvencija ziurima i translyciu asmenybiu smurta viena kitai……… Kuri kuriai si smurta isreiske…

  O jei but visai atviriems chebryte, ES lesu investicijos i musu izymiaja pakyleta kultura, seniai tas netradicines seimas suformavo.. Jei ne seksualines orientacijos prasme, tai moraline tikrai… Kai vienas pastoviai i desine, kitas i kaire, po kalda pesasi kaip dvi gyvates kad kaimynai negirdetu, bet viesumoje visiems sypsososi susikabine uz parankiu ir vaidina tradicine moralia seima. Ir koks man Kvazimodui skirtumas, kokia prasme tas netradiciskumas suformuotas, dvasine ar fizine. Ir as beveik isitikines, jei ES skirtu lesas kulturai pagal procentini plana, kiek netradiciniu seimu sventoje zemeje iregistruota. Momentaliai butu ikurtas netradiciniu santuoku kurimo institutas, kuris kruopsciai imtusi veiklos, vykdyti jiems uzbreztus tikslus pagal plana. Ir aisku lengviausia toki plana butu vykdyti su socialiniu sluoksniu su kuriuo apskritai bet ka siai valstybei paprasciausia vykdyti. Tai yra jiems suteikiant demesi ivairiausio plauko institutais. Kaip kulturininkai prozaiskai juos graziai vadina „Vatnikais“.. Tai yra pasalpininkais. Ir jei sis socialinis sluoksnis apskritai tolokai nuo tokios pakyletos neaiskiu tradiciju kulturos, juose netradicine orientacija specialistu pagalba butu ne tik atrasta, bet ir oficialiai iregistruota ir net sutuokta. Kas svarbiausia savo noru, kitaip grasinant prarasti socialines garantijas, tai yra pasalpas… Ir koks tam pasalpiniui butu skirtumas, su kuom gyventi oficialioje santuokoje, su Petru kuris is „vaistines“ rytais alaus atnesa, ar Marusia, kuri ta pati alu papildomai ismaukia… Svarbu visa tai del Kulturos ir jos prozaisku vakaru, skaitmenines „powerpointines“ reprezentacijas , peliukais sukonvertavus i youtube video surogatus. Nesant aukstai iskelus netradicines kulturos veliava, kame seniai neaisku kur tradicija, kur netradicija.

  Ai kas liecia tas netradicines seimas prisiminiau viena santuoka, Rusijoje… Du transeksualai… Vienas pakeites lyti is vyro i moteri, kitas is moters i vyra……. Kas idomu seima isliko neilgaamze, ivyko skirybos del neistikimybes. Jau i pakeista lyti vyras pradejo lankytis i geju klubus. O transformuota i moteri asmenybe, lezbijieciu…

  Galeciau daug pateikti pvz kaip psichologiniai procesai ypac verslume dvasine prasme vyksta kaip transeksualiai, kai susidaro konkurencija daug verslesne ypac vyrams kovoti kaip moterims, bet asmenybes to nepripazista. Netgi verslu savo transeksualuma laiko ypac stipria forma…..

  Gal siu laiku prie didziosios sios kulturos galeciau pamineti kaip kraujomaisa virsta dvasine prasme nors asmenybes to nesuvokia. Na ko gero zinote kad pirmasis dvasineje plotmeje kraujomaisa izvelge senelis Zigmundas, kuri feminizmo atstoves po zeme sutrype, nes ne apie ta organa pasauli suko… Taigi tos pacios feminizmo atstoves labai daznai tampa sociumo „vademis“ ir ne paslaptis budamos garbaus amziaus turi artimus rysius su joms i sunus ar net anukus tinkanciais jaunikaiciais. Joms pacioms atrodo kokios jos jaunatviskos ir lygiavertes ir nesupranta kad sis sunelis atlieka tik dvasinio dopingo vaidmeni. O va sunelio pasamoneje dar idomesni dalykeliai dedasi, ar jis turi reikalu su lygiaverte partnere, ar mamyte.. Ir ar ateiti uzsiciklines ant emocinio infantilumo sugebes tureti pilnaverte seima….
  _________________________________________________________________________________________________
  Taigi ponai ir ponios, jokio skirtumo kokiomis konvencijomis suteiksmine ar nesuteiksime tam tikriems santykiams legaluma, svarbu ant kiek sociumas isgyvena naturalia konkurencija, kame is ties laimi stipriausi ir gabiausi, o ne prozaiskiausi.. Nes siu tradiciju perejimas i netradicijas visada vyko visose kulturose kai jos pereidavo i savo pabaiga… Ir faraonu Egipto kultura ir Didziosios Romos Imperijos kultura ir kaip butu nemalonu LDK pabaigoje. Bent jau Jogailos bunant 35m. santuoka su dar visiskai vaiku Jadvyga 12m. istoriku vertinama gana pozityviai. Kaip masines krikscioniskos kulturos pradzia sventoje zemeje. Tai iseitu netradicine santuoka, suteike tradicini masini kulturini potenciala…

  Na ir siai dienai, vakaru kultura duoda beje tradicinius savo vaisius, kurie kulturose vykdavo daug ir daug tukstanmeciu atgal.

 2. Šaunuolis R. Karbauskis nors kas nors dar sveiko proto turi. Lauksiu 2024 m., kad vėl galėčiau už jus balsuoti. Nepasiduokit aš jumis tikiu. Negalvokit, kad rašo kokia bobutė, aš jauna moteris turinti savo šeimą ir suprantu kokios tos šeimos vertybės..Laukiam kaimų atsigavimo, o ne žlugdymo, kaip tai daro konservai… Miestai jau klesti, o kaip gi kaimai ar bus palikti mirtį? Lauksim valstiečių 2024m.ir bus tvarka.

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Ponas KarboBote, zmones nera tokie buki, kaip jus juos laikote……… 😉

 3. niekada už juos nebebalsuosiu

 4. Zalieji nenuleiskite ranku,kovokite uz lietuviskas vertybes!Dauguma jus palaiko!

  • valstietis

   Ypač pienininkai, kad atidavė valstybinę įmonę“ Pieno tyrimai“ į perdirbėjų rankas

 5. Šalin rankas nuo Šeimos vertybių,šalin tuos pederastus ,tegul tarp savęs trinasi ,bet prie šeimos nesiartina ! Koncervai susidirbot tiek galiu pasakyt ,apsidirbot iki ausų .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.