Ramūnas Blazarėnas: „Pokalbiai su konservatoriais buvo“

 

Buvęs Anykščių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, į rajono tarybą išrinktas kaip K.Tubio komiteto atstovas, sako, dar anksti jį ir Audronių Gališanką priskirti kitai frakcijai.

Į tarybą pateko 5 K.Tubio komiteto nariai. Iškart po rinkimų buvo platinamos žinios, kad tiek A.Gališanka, tiek R.Blazarėnas „prašėsi“ į socialdemokratų gretas. Dabar – kad jie ketina prisijungti prie konservatorių.

„Pokalbiai su konservatoriais buvo, bet jokių pareiškimų nesame parašę, o kad kalbėjomės tai irgi nieko nereiškia. Visų pirma tam turėtų pritarti jų partijos (konservatorių, -aut. pastaba) valdyba. Mano supratimu, jei jau esi rajono taryboje, tai reikia stengtis kažką dėl rajono padaryti, kitaip kokia prasmė būti taryboje?“ – klausė R.Blazarėnas.
Reikia priminti, kad abu politikai rajono taryboje „kabo ore“ – jie yra neprisijungę nei prie pozicijos, nei prie opozicijos.
Linas BITVINSKAS

16 komentarų

 1. Žmonėms reikia žinoti !

  Nei žuvis, nei mėsa. 🙂 Ponai, pusiau nėščių nebūna! Išdavikais naudojamasi, bet jie niekada negerbiami.

 2. Stengtis dėl rajono- tai įlįsti šilton vieton, kad ir į seniūnus pabandyt, droniukas net kliūtį dar spėjo pašalint

 3. Tubio agentai į TS. Po to, kai Tubis atsižadėjo dievo, tremtiniai jau nebeagentauja. Reikia naujų šnipų.

 4. Ramūnui B.

  Nesuprantu, kaip taip galima neturėt nei nuomonės, nei įsitikinimų, nei savigarbos… Kaip galima lįst į š visiems, kas tik gali pasiūlyti šiltą vietelę… Geras esi žmogus, Ramūnai, bet tai ir viskas…

 5. aferistai 3

  Tegu eina sienaut upes ir uz savo aferizmus atsako o dabar bando isitrinti vel i valdzia ir toliau plaut pinigus.

  Beje kodel jus tik imates visko kas pelninga …amfibijos kalnai europiniai projektai o ka jus padaret miestui ar jo labui juokdariai…

  mazinat svenciu biudzetus…vagiat gyvunu saskaita ir nekalbu apie kitus stringancius projektus susodint visus jus reikia…

  • nesinervinkit. taigi per rinkimus ir susodinot- 4-iems metams su neliečiamybe.

   • Gerb. šeip

    Apie kokią neliečiamybę kalbat? Kai reikėjo su antrankiais išvesti Tubį, kokia nors neliečiamybė kliudė? Ar reikėjo dėl sutikimo patraukti bauďžiamojon atsakomybėn Tubį balsuoti Tarybai? Maišote rajono Tarybą su Seimu.

 6. Nesupratau

  Nesupratau, tai ar jau davė kyšį konservatoriams. Ar tik dar aptarė duoti galimybę.

 7. Kur aš jį mačiau

  Anykščių Agnė Širinskienė.

 8. Vienas is geriausių specialistų kada nors dirbes savivaldybeje. Nelokit.

 9. Pritariu Simui.

  • Pats parašei?

   Sugeba apsimesti savu, o viską daro tik dėl pinigų. Kuris išdrįso prašyti priemokos? Laisvų valandų darbui profkeje? O kai dirbo ant Kalitos iš darbo dėstytojauti pasiplaudavo niekam nepranešęs.

 10. Aferistas, su gerulio kauke…

 11. nematau jokio skirtumo tarp kestucio ir sigucio ,tik kestutis dar nepagautas su prostitutemis ,na o ju tikslas aiskus ir ramunelio lovys ,bet kokia kaina

 12. Žmonės nesikeičia….Tik jiems netyčia nukrenta kaukė ir pasimato tikrasis veidas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.