Rajone susirgimų šuolis – net 41 atvejis

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone.

   Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis per laikotarpį nuo 2021-05-07 iki 2021-05-09 Anykščių rajone nustatytas 41 naujas COVID-19 ligos atvejis.

   Statistinių (sumuojami asmenys, per pastarąsias 28 dienas gavę teigiamą diagnostinį SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą) sergančiųjų šiuo metu 171.

 Epidemiologų atliktų tyrimų rezultatai pateikiami koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkių – du ir daugiau tarpusavyje susijusių ligos atvejų laiko ir vietos požiūriu žemėlapyje.

Fiksuojami protrūkiai:

 • Svėdasų senelių globos namai,
 • UAB „Baldjoda“,
 • Anykščių rajono savivaldybės administracija,
 • UAB Kurklių karjeras.

11 komentarų

 1. Jo kur J. Biliūno gimnazija. Kada tiksliai bus nurodyti židiniai.

 2. Tikrai, kur biliunke

 3. matot kaip gerai gyvena seneliai iš Svėdasų globos namų , kad gali važinėt ir po pasaulį ir atsiveržt virusą, o visi raudat, kad blogai

 4. gal Operacijų vadovas neinformuotas nuotoliniu dėl gimnazijos?

 5. Kodėl neįvardijamas soc. paslaugų centras. Kodėl slepiama.

 6. Kodėl yra slepiama jog gimnazijoje yra protrūkis…? Kiek girdima yra gimnazijoje apie 15teigiamu atvėju… Ir cia vadinasi gražinkime mokinius į mokykla, o apie pasekmes niekas nepagalvoja??? Dabar jie visi turi būti namuose ir kaip kokie “atpirkimo ožiai” turi saviizoliuotis…

  • jūsų komentaras yra anoniminis. Iš savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisijos operacijų vadovo nėra jokio patvirtinimo. Prašome neskleisti dezinformacijos apie situaciją rajone.

  • Myžt myžt į kelnes tik myžt.Ko taip bijot nesuprantu.Tie vaikai puikiai jauciasi gripu ir tai sunkiau perserga.

 7. Progimnazijoje taip pat yra susirgimų pradinėse klasėse.

 8. Skiepai gerai veikia. Plaukite rudens, kai dar daugiau susimurmuoliuos… vat tada bus tikra pandemija su realiom aukom… gaila žmonių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.