Ragina nepavargti padėti ukrainiečiams

 Nedidelė iniciatyvinė grupė įkūrė Všį Bonitatem ORG. Labai greitai ši organizacija tapo pastebima, veikli ir sulaukė ukrainiečių padėkų. O jos vadovas  Mindaugas Jonušas rado bendrą kalbą su  karo pabėgėlių iš Ukrainos bendruomene Lietuvoje. 

Radijo stoties „Nykščiai FM“ laidoje „Iš pirmų lūpų“ apie šios organizacijos prisiimtą misiją, viziją, tikslus ir uždavinius nusprendėme pasikalbėti su jos vadovu Mindaugu Jonušu. Jis pasakojo apie keliones į Ukrainą, pabėgėlių patirtis, bendrus tikslus ir siekius, o apie paramą sakė: „Jei kyla klausimas, ar paramos ukrainiečiams daugiau reikėjo karo pradžioje, ar dabar, tai pasakysiu, kad be jokios abejonės – dabar“. O iš asmeninių patirčių, M.Jonušas sako, kad susidūręs su žmonėmis, kurie išgyveno tą siaubą, suprato, kad dažnai ne tų vertybių vaikomės. „Sugrįžo pažįstama iš Odesos, sako, supratusi, kad nedaug žmogui reikia – tiesiog, kad būtų elektra ir šiluma“, -pasakojo M. Jonušas.

Radijo stoties „Nykščiai FM“ laida „Iš pirmų lūpų“ transliuojama trečiadieniais ir šeštadieniais po 16 valandos žinių.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. Pasakysiu taip

    Ukrai suvažiavę su gerom markėm mašinų ,pikta žiūrėt kai jie saviems nuomoja butus ,o mes ,turim padėt iš paskutiniu,net pirties neturim nusiprausti nes pinigu trūksta ,o svetimiems randam .Pirmiausia Privalom žiūrėt savų o tik vėliau kitiems padėt ! Koks tu tėvas jei savi vaikai atstumti ,alkani ir basi ,bet iš kitos gatves vaikams pyragus perki ?

    • Vatnikas yra vatnikas. Kuris neturi kur nusiprausti, eik į socialinį ir gausiu taloną prastis dykai? Ukraina kovoja prieš pedofilų orkų gaujas. Ukraina kovoja už laisvę.

  2. Tam pirmam komentatoriui pritariu. Savu nematom o padekim svetimiem. Ju karas nemusu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.