R. Šližys: „Kovosime dėl kiekvieno aikštės centimetro“

Paaiškėjo „KKSC–Elmio“ varžovas RKL finalo ketverte Panevėžyje. Jau balandžio 21 dieną Anykščių „KKSC–Elmio“ komanda pradės kovas RKL B diviziono finalo ketverte Panevėžyje.

Istorinius rezultatus demonstruojanti vien iš anykštėnų suburta ekipa pusfinalio etape grumsis su Kuršėnų SM „Grafų Furniture“ klubu.

Prieš artėjantį mačą „KKSC–Elmio“ komandos žaidėjai ir treneriai kvietė sirgalius atvykti į Panevėžio „Cido“ areną.

„Apetitas kyla bevalgant. Aišku, aš nieko nežadėsiu, bet galiu pasakyti, kad su šiais vyrais kovosime dėl kiekvieno aikštės centimetro ir nieko neatiduosime už dyką. O sporte žinote – kaip bus, taip bus. Bet kad kausimės „per negaliu“ – tai faktas“, – sakė Anykščių ekipos vyr. treneris Ramūnas Šližys.

„Patekimas į finalo ketvertą – ne vienerių metų darbas. To siekėme nuo pat ekipos įkūrimo, o dabar bėga jau penktasis sezonas.

Dėkoju vyrams už pasiaukojimą, aistrą aikštelėje. Taip pat noriu padėkoti žiūrovams – mače prieš Skuodo komandą atmosfera mūsų arenoje buvo fantastiška, reiktų turbūt ir aukštesnėse lygose paieškoti, kad salėje būtų tiek sirgalių, kurie keltų tokį triukšmą.“

Finalo ketverto kovos Panevėžyje startuos jau šį ketvirtadienį, įėjimas į „Cido“ areną – nemokamas.

Pirmajame pusfinalyje, kurio pradžia numatyta lygiai 18 val., susitiks „Radviliškio-ŠSPC“ ir Ignalinos „Vilkakalnio-Losritos“ ekipos, o 21 val. ant parketo žengs Šiaulių r. Kuršėnų SM „Grafų Furniture“ ir Anykščių „KKSC-Elmis“ ekipos.

Finalai vyks šeštadienį, balandžio 23 d. Mažasis finalas prasidės 12 val., o kova dėl aukso vyks nuo 15 val.

Visos finalo ketverto rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai RKL „Facebook“ ir „Youtube“ paskyrose.

4 komentarai

  1. Trenerio retorika labai panaši į Azovo neonacių…

  2. Kas važiuoja į varžybas? gal kos autikas yra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.