PRISTATYTA ANYKŠČIŲ CENTRO KVARTALO RENOVACIJOS KONCEPCIJA

Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis kartu su komanda – rajono vyr. architekte Daiva Gasiūniene, už namų renovaciją atsakingu Linu Pravilioniu gausiam gyventojų susirinkimui Anykščių kultūros centre pristatė Anykščių miesto centrinio daugiabučių namų kvartalo renovavimo koncepciją. Renginyje pasisakė centro seniūnaitis Giedrius Šiukščius.
  Meras Kęstutis Tubis ragino centro gyventojus patikėti renovacijos nauda, jai pasiryžti ir surinkti reikiamą skaičių sutikimo parašų, reikalingų užsakyti investicinį projektą kiekvienam atskiram namui.

„Tai bus naudinga, gražu ir patogu patiems gyventojams“, – renginyje kalbėjo rajono vadovas. „Atnaujinus centrinės dalies namus mūsų miestas dalis įgytų tikro kurortinio miesto veidą, kurio jau seniai esate nusipelnę. Prie tų daugiabučių namų, kurie atliks renovaciją, aš kaip meras pažadu, kad už savivaldybės lėšas ir kiemus tvarkysime, ir želdinius išplėsime, ir automobilių stovėjimo aikšteles atnaujinsime, kad gyventojams būtų gražiau, sveikiau ir patogiau gyventi“.   

Kviečiame detaliau susipažinti su kvartalo prezentacija, kurią susirinkimo metu pristatė vyr. architektė Daiva Gasiūnienė.

Informaciją parengė mero patarėjas Laimas FergizasNuotraukos Laimo Fergizo 

7 komentarai

 1. gatvems uzlopit nesugeba pinigu skirt, apie renovacijas peza…

 2. karui ruoštis

  reikia. Slėptuves įrenginėti, o ne namus gerinti, kuriuos po to sugriaus.

  • Visiškai teisinga kryptis

   Komunistas pasipuoš ir išgrąžins miestą prieš pasikviesdamas draugus iš tarybinės Rusijos ?

 3. Pirmoje eilėje Gasiuniene atleisti is pareigu reikia, nupezus boba.

 4. Nu bet foto tai pizdiec. Gal važiuok į kokius Aiphone fotografų kursus ? Čia juk tau ne nudistų pležas, kad iš užpakalių žmones filmuot ?

 5. Autobusų stotį,reiktų atnaujinti..graudu žiūrėti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.