Pristatys per 10 minučių

Spalio 20 dieną Anykščių savivaldybė Anykščių kultūros centre rengia pristatymą – diskusiją „Galimybės, būdai ir priemonės įveiklinant Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvėse atnaujintą infrastruktūrą“. Tiesa, iš programos aiškėja, kad tai daugiau formali priemonė.

Programoje nurodoma, kad bus skirta tik 10 minučių merui Sigučiui Obelevičius, kuris pristatys projekto „Anykščių miesto viešųjų erdvių sistemos pertvarkymas“ (I etapas) rezultatus. 20 minučių tema  „Socialinio ir bendruomeninio verslo bei paslaugų klasterio įkūrimas įveiklinant Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvėse atnaujintą infrastruktūrą“ kalbės Anykščių rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Loreta Pesliakienė, o pusė valandos bus skirta diskusijai  „Tilto g. pastatų komplekso įveiklinimo  galimybės, būdai ir priemonės“. 

Nenurodoma, kad tokiame svarbiame pristatymo renginyje kalbėtų vyr.architektė Daiva Gasiūnienė. Iš kitos pusės gana keista, kad pirma už milijonus pastatomi pastatai, o paskui ieškoma būdų ir galimybių, kaip juos „įveiklinti“.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. kaip tik suprantama

  jau prieš 6 metus buvo, kada buvo gautas finansavimas tik tokioms veikloms įgyvendinti, o ne kitokioms, laidojimo namams, muziejams ar vakariniams pasisėdėjimams, kaip kas dabar įsivaizduoja, pamiršę visus pristatytus projektus prieš 5 metus. Reikia ateiti ir viską išgirsti, o ne kurti intrigas ir sąmokslo teorijas.

 2. Centro gyventoja

  Praeitos kadencijos valdžia- rajono taryba su meru priešakyje ir savivaldybės administracija statė pilį ant Vorutos piliakalnio taip pat neturėdami įveiklinimo projekto, kol susipešę dėl įtakų išsiskirstė į atskiras stovyklas.
  Taigi nieko naujo rajono valdyme ir pačiuptų iš ES fondų rėmimo lėšų įsisavinime nėra. Ir viskas ten dėl to įveiklinimo seniai numatyta, svarbų, kad tokiam nuomonių formuotojui Juozui neužkliūtų koks nors būsimas erotinio masažo su SPA centras su medaus vonelių procedūromis, kuris jau buvo įtrauktas į rajono strateginius vystymo planus.

 3. Statybų skyriaus vedėjas irgi nenumatytas kalbėjimui. Taip pat nesuteikiama žodis žemėms ūkio vedėjui. Kur laikas seniūnams ir buhalterijai?

 4. Taigi aha !

  Tu mero paklausk,
  Tau meras atsakys!
  Komunistas nors
  Ir buvęs jis…

  • Leonai, kodėl tu taip nemėgsti Obelevičiaus? Paprastai kolega kolegą palaiko ir patyli, jei nesiseska ar daro klaidas.

 5. tai,kad,nugi..,jau priveiklinta,ir kioskeliai centre,daug cia priveiklinta,,tik as nezinau kaip tas laistimo zarnas veiklins elektra brungsta,nu daug issukiu valdziai,,bet turint tokius veiklintojus,viskas bus gerai,nu arba kazkaip tai bus,,,.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.