Prie Anykščių koplyčios susitiko pasaulio anykštėnai

Parkelyje šalia Koplyčios, medžių pavėsyje, susirinko į Miesto šventę atvykę anykštėnai iš kitų Lietuvos miestų. Susėdę ant suoliukų ir ant žolės aptarė „einamuosius reikalus ir būsimas veiklas“.

Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas Tomas Ladiga pasveikino susirinkusius į susitikimą – pikniką. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Anykščiai gražėja. Kviečiu visus pagalvoti, kuo mes galėtume prisidėti prie šio miesto gražinimo. Kas turi inžinierinį ar menininko išsilavinimą gal ką gali pasiūlyti“, – kvietė bendruomenės pirmininkas, linkėdamas visiems kuo ilgiau nesenti.

Bendrijos veiklos koordinatorė Simona Ševčenkaitė priminė, kad kitų metų Miesto šventės metu vyks Pasaulio anykštėnų suvažiavimas ir kvietė teikti pasiūlymus.

Po didžiuliais Koplyčios parkelio medžiais vyko draugiški ir atviri pokalbiai apie tai, ką būtų galima nuveikti miesto labui, kokiomis veiklomis užsiimti, kas ką neramina, kas kam kelia rūpestį ar kas gero ir linksmo nutiko per tą laiką, kol nesimatė…

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. ten kapines

  2. 7 pasaulio anykstenai

  3. Kitų tautų kapines saugom o savas trypiam negražu,ten juk mūsų protėviai ilsisi.

  4. Źydu kapinemis isakyta rūpintis ,priźiureti ,gerbti kai tuo tarpu ,mūsu senos kapines ,pramogu vieta ,ar kaip čia suprast ? Nebuvo kitos vietos ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.