Praneša, jog verslą kuria Latvijoje

Lrytas.lt seka buvusios anykštiečių atstovės Seime Gretos Kildišienės pėdomis. Šį kartą jau ir kaimyninėje šalyje.
G. Kildišienė su buvusiu bendramoksliu Rygoje įsteigė bendrovę, kuri turėtų užsiimti drabužių prekyba. Be to, toliau narpliojamas jos verslų finansavimas – klausimų žurnalistams eilinį kartą iškilo dėl niekam neįdomios knygos leidybos reikalų, prabangos ir pan.
Naujos įmonės, kurios buveinė viename iš Latvijos sostinės daugiabučių pavadinimas – „Mikala“. Spėliojama, ar tai nėra susiję su moters mergautine pavarde – Mikalauskaitė.
Anykštėnus G. Kildišienė savo užmojais stebina jau pusantrų metų.

12 komentarų

 1. Ar ji dar vagia iš seifo?

 2. Tam kam įdomu tas ir vagia

 3. Viešintiškis iš Kauno

  Gal jau baikime persekioti šitą moteriškę…

  • Manau, kad ją reikia persekioti tam, kad vaikai žinotų kuo baigiasi vagystės. Pedagoginiai tikslais jis apsivagimonir apsimelavimo

   reiktų žinoti visiems mokiniams.

   • Tokia ir mokytoja, jei skatina patycias. Kaista o kur kiti seimunai kurie apkaltinyti vogimu, kodel ju niekas nepersekioja? Teisingai sako jei vokti tai vogti milijona, uztai niekas nepriekaistauja ir nebaudzia tik zavisi.

    • Ar dar nors vienas Seimo narys yra vagis ? Yra pijokas, yra sekpriekabiautojas, yra susijęs su Rusija, bet vagies , kuris vagia pinigus iš seifo nėra. Užsirašyk IR ATSIMINK.

     • Sako kol teismas neirode ir nenuteise, tol zmogus nekaltas? O ji buvo teista? Keista bet kaltiname labiausiai tuos apie kurios kokius nors gandus skleidzia, o kurie realiai teisti tie islieka tautos didvyriau. O gal uzsipuldami viena norime nuslepti kitu blogus darbelius?

   • "Mokytojai"

    Geriau tiktų pasirinktas vardas MOKYTA BEŽDŽIONĖ, negu žodis MOKYTOJA.

 4. Tokia ir mokytoja, jei skatina patycias. Kaista o kur kiti seimunai kurie apkaltinyti vogimu, kodel ju niekas nepersekioja? Teisingai sako jei vokti tai vogti milijona, uztai niekas nepriekaistauja ir nebaudzia tik zavisi.

 5. Kadangi niekas tiksliai nežino kaip buvo iš tiesų tai ir sapaliojame. Galima teigti ,kad jaunos merginos paklydimas ,o gal šeimininko nesumokėti pinigai už sutartą darbą.Svarbiausia ,kad tarpusavyje susitarė ir baikime šią istoriją,Duokime žmogui gyventi.Geriau pasidomėkime mūsų politikais ką nuveikė tautos labui ir kaip dirba.

 6. Barakuda (žuvis tokia plėšri)

  Ir dar vagilka.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.