Praėjusiais metais rajone gimė 145 kūdikiai, mirė 594 gyventojai

Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje per 2021 metus įregistruoti 145 (2020 m. – 123) kūdikio gimimai, iš jų 76 berniukų ir 69 mergaičių. 117 vaikų, kurie yra registruoti mūsų rajone,  gimė Lietuvoje ir 28 (2020 m. – 24) – užsienio valstybėse.

Iš visų mūsų rajone registruotų Lietuvoje gimusių kūdikių 79 gimė susituokusiems tėvams, 34 pripažinta tėvystė ir 4 kūdikius įregistravo vienišos motinos. Jauniausia mama turėjo 16, o jauniausias tėvas – 19 metų.

2021 metais kūdikiams dažniausiai buvo suteikiami nesikartojantys vardai, tačiau buvo ir po keletą kartų pasikartojančių: Amelija, Kamilė, Vakarė, Lėja, Luknė, Patricija, Herkus, Lukas, Dominykas, Benas, Motiejus, Jonas, Jokūbas, Kajus.

Retesni vaikų vardai: Amėja, Aleina, Anabelė, Aneta, Danilė, Leila, Ignija, Kesmina, Aris, Diegas, Daigaras, Hardas, Evanas, Railis ir kt.

Taip pat tėvai savo kūdikius pavadino Onutės, Elenos, Aniceto, Henriko, Barboros, Vincento bei Leono vardais, kurie buvo populiarūs dar tarp mūsų tėvų ir senelių vardų.

      Skyriuje 2021 metais įregistruoti 594 (2020 m. – 543) mirties įrašai. Iš jų 4 Anykščių rajono gyventojai mirė užsienyje. Dažniausia mirties priežastis – širdies ir kraujagyslių ligos, antroje vietoje – vidaus organų vėžys. 51 (2020 m. – 12) rajono gyventojas mirė nuo COVID-19.

15 komentarų

 1. Išnyksim kaip dūmas

  Iš beveik 4 milijonu liko puse gyventojų ! Gerovės valstybe matomai ,netaip jau gera .

 2. LEONAS ALESIONKA

  Kokia tragiška statistika! Mirė 449 – ais daugiau, negu gimė! Ne geresni rezultatai ir per visą Lietuvą. Negi nesuvokiame, kad nykstame ir kaip tauta, ir kaip Valstybė?

 3. Keturiskart daugiau mirė. Geriau parašykite kad pensininkų miestas

 4. Kad tik mūsų vyriausybė nesugalvotų naujo įstatymo – privalomi 3 vaikai kiekvienoje šeimoje, kitaip – bauda.

  • vat kaip gera kai turi ant ko visus b…. pakabint, o pats už nieką neatsakyt. Laisvė…., o prie sovitų valdžios jau milicininko bananą bučiuotum.

   • Kaimo politologas

    Milicininkai bananu nenešiojo jie pasirode brekštant demokratijai ir buvo pavadinti demokratizatoriais

 5. Būsimas meras

  savivaldybės socialinėje politikoje reikia naujos strategijos ir mero komandoje įžvalgių patarėjų, formuojnčių soialino gyvenimo kokybės gerinimą, o ne stagnaciją ir tik biudžetinių įstaigų, merdinčių prie suskilusios geldos interesų palaikymą, vis dar plūduriuojant toje geldoje.

 6. svarbiausia kad valdininkijos nemazeja

 7. Už kiekvieną antrą vaiką reiketų mokėt po tūkstantį eurų ,tada moterys ( nekalbu apie patologines) pradės gimdyt .

 8. Niekas nevažiuotų kitur jei būtų normalus atlyginimas ,normalus darbdavys ir kainos .

 9. Ka imiršta daugiau,negu ginsta,tai verta susimąstyti.Nes tauta sensta ir baigia isibegioti.Kaip žiurkės iš skestančio laivo.Jau ir taip vieni pensininkai gyvena.

 10. Kad butų 60 ,seime ! Ką daro tomilinas Jivaiša ,baura ? Ką gero anykštėnams ? Rodykles ,supynes o gal pederastu teises tai dar ne gėresnis gyvenimas .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.