Povilas Lapeikis dovanojo knygų

Surdegyje vyko susitikimas su kraštiečiu rašytoju Povilu Lapeikiu.

Rugpjūčio 25 dieną Surdegio bibliotekoje įvyko įdomus ir turiningas susitikimas su kraštiečiu rašytoju Povilu Lapeikiu. Rašytojas ne tik skaitė naujas satyrines eiles skirtas mūsų politikams, bet ir papasakojo apie rašomą atsiminimų knygą. Padovanojo keletą savo ir kolegų rašytojų knygų bibliotekai ir kraštiečiams. Tai nuostabu, kad rašytojas dovanoja savo knygas su autografais kraštiečiams. Tai asmeniškas ir ypatingas gestas, kuris padaro knygas ypatingomis ir vertingomis ne tik dėl jų turinio, bet ir dėl autoriaus pačio prisilietimo.

Tai buvo puiki proga kaimo bendruomenei susirinkti ir pasimėgauti literatūra bei susitikimu su rašytoju. Ypač džiugu, kad į renginį atvyko ne tik surdegiečiai, bet ir aplinkinių kaimų gyventojai, bei giminaičiai iš Panevėžio.

Po renginio, gerbiamas rašytojas dar pabendravo su kraštiečiais prie kavos puodelio. Tai suteikia neformalų ir artimesnį ryšį su skaitytojais, leidžiantį diskutuoti apie literatūrą, kultūrą ir kasdienes aktualija

Rita Liutkevičiūtė, Surdegio bibliotekininkė

2 komentarai

  1. ut i many matyt na patagrapijas. Gerai nutraukia patograpus

  2. Neponiala ar savo sukūrtų ar kitų rašytojų dovanojo?

    Nelabai supratau ar šiaip kokių nereikia rašytojų knygų dovanojo ar savo paties parašytų?Pvz.knygą pavadinimu VEIDRODŽIAI pirmą kartą girdžiu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.