Po penkių mėnesių…

Dar vienas karantino sušvelninimas leis pasimėgauti jau pamirštais malonumais.

Praeitų metų lapkričio 7 dieną įvedus karantiną duris užvėrė ir visos kavinės. Po penkių mėnesių, balandžio 22-ąją, joms ir vėl leista aptarnauti klientus lauke. Atsidaro lauko kavinės ir barai. Prie vieno staliuko kavinėse bus leidžiama sėdėti ne daugiau nei dviem asmenims, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Maitinimo įstaigos taip pat turės užtikrinti dviejų metrų atstumą tarp stalų, dezinfekuoti daugkartinio naudojimo inventorių.Nuotraukoje – lauko terasa Skiemonių Karčiamoje laukia lankytojų.

Nuo ketvirtadienio leista užsiimti apgyvendinimo paslaugoms teikti skirtų patalpų bei laisvalaikio paslaugoms teikti skirtų patalpų nuoma (subnuoma ar panauda) asmeninėms šventėms organizuoti, kai jose dalyvauja ne daugiau nei viena šeima ir (ar) vienas namų ūkis arba ne daugiau nei 10 imunitetą turinčių asmenų. Taip pat leista rengti asmenines šventes uždarose erdvėse, kai jose dalyvauja ne daugiau nei viena šeima ir (ar) vienas namų ūkis arba ne daugiau nei 10 asmenų, turinčių imunitetą, taip pat šventes atvirose erdvėse, kai jose dalyvauja ne daugiau nei dvi šeimos ir (ar) du namų ūkiai arba ne daugiau nei 10 asmenų, turinčių imunitetą.

Nuo balandžio 22 dienos leidžiamos ekskursijas atvirose erdvėse, kuriose dalyvauja ne daugiau kaip 10 asmenų. Taip pat leista, kad transporto priemonėse, viešosiose vietose vienu metu galėtų būti ne daugiau kaip 10 žmonių, turinčių imunitetą. Leidžiami ne daugiau kaip 10 imunitetą turinčių asmenų artimi kontaktai.

Imunitetą turintiems asmenims taip pat leidžiama lankyti gyventojus visose stacionariose socialinių paslaugų įstaigose, šeimynose, grupinio ir bendruomeninio gyvenimo namuose bei asmens sveikatos priežiūros įstaigų pacientus.

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Labai nepalankus oras sėdėt terasoje lyjant lietui

  2. Eisiu oi eisiu pasėdeti pas Zeniuką

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.