Pjovė medį

Ugniagesiai gelbėtojai praneša apie darbus.

Skelbiama, kad gegužės 27 dieną, apie12:27 val., ugniagesiai vyko į Kavarsko miesto Jono Biliūno gatvę, kur vėjas nuvertė medį ant kelio. Panaudojus grandininį pjūklą medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies, nušluota kelio danga.



Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *