Pirmoji ponia Diana Nausėdienė susipažino su Anykščių TAU veikla

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį susitiko su Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomene.

Susitikimo metu D. Nausėdienė susipažino su Anykščių TAU veikla ir bendruomenės narių kūryba. Pirmoji ponia pasidžiaugė senjorų aktyvumu, kūrybingumu ir noru dalintis savo neįkainojama gyvenimiška patirtimi.

„Toji patirtis kartu su meile savam kraštui, jo istorijai ir tradicijoms, turi sklisti kaip galima plačiau. Ir jei kartais dvejojate, ar to reikia jaunajai mūsų kartai – būkite tikri, išties reikia“, – sakė D. Nausėdienė, pabrėžusi, kad visų TAU veikla neša didžiulę naudą visuomenei ir valstybei.

2011 metais įsikūrusį Anykščių TAU lanko daugiau kaip 100 studentų. Įstaiga turi savo kūrybines dirbtuves, skiria daug dėmesio sporto užsiėmimams, kurių metu ugdomi savigynos bei sveikatos stiprinimo įgūdžiai.

TAU studentams siūloma vandens terapija miesto baseine, tradiciniai pasivaikščiojimai po Anykščių apylinkes, šokio terapijos bei linijinių šokių užsiėmimai, meno terapija ir keramikos bei rankdarbių dirbtuvės, vokalinio ansamblio repeticijos ir pasirodymai. Planuojami bendri renginiai su miesto muziejais, biblioteka bei menų inkubatoriumi.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.