Pirma darykim, taryba pritars vėliau


Lapkričio 24 dieną įvyko Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo svarstome 20 klausimų. Taryba nustatinėjo žemės mokesčio tarifus, nubalsavo, kas šiemet gaus A. Baranausko literatūrinę premiją, nustatė prekybos zonas ir t.t.

Tiesa, pasirodė, kad kai kada balsuoti nebūtina, nes ir be tarybos sprendimo darbai daromi. Vilma Vilkickaitė pristatė keletą klausimų dėl Anykščių rajono savivaldybės turto perdavimo pagal turto patikėjimo sutartį. Vienas jų – VšĮ Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras grąžina jos veiklai nereikalingą turtą. Anykščių rajono savivaldybė perimtas negyvenamąsias patalpas panaudos suteikdama patalpas Seimo nariui ir Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai bei Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.
Rajono tarybos narys, darbietis Ričardas Sargūnas klausė, ar tai reiškia, kad Kurkliuose nebeliks gydymo įstaigos. „Dėl 12 punkto. Mes čia diskutavom, kaip suprantam Kurklių miestelis liks be gydymo įstaigos?“, – klausė R.Sargūnas. „Tikrai ne, niekas nebus uždaroma“, – garantavo V.Vilkickaitė. „Aš klausiau, kiek kainuos tos patalpos į kurias bus persikraustoma?“, -klausė A.Gališanka.. „Tiek Seimo nario, tiek kontrolės ir audito tarnybai patalpos kainuotų preliminariai 3400 eurų per metus“, – sakė pranešėja.
„Dar turiu klausimą rajono vadovams. Ar jau persikraustymas vyksta?“, – klausė A.Gališanka.
„Taip“, – užtikrintu balsu atsakė meras Sigutis Obelevičius.
„O kaip tai galima? Sprendimas dar nepriimtas, o jau kraustosi į patalpas?“, – klausė A.Gališanka.
„Kad greičiau būtų“, – suskubo atsakyti S.Obelevičius. A.Gališanka tik skėstelėjo rankomis. „Tai kam tada reikalinga taryba?“, – stebėjosi R.Sargūnas, kad be tarybos sprendimo vyksta darbai.
„Taryba tam, kad balsuotų“, – paaiškino meras, motyvuodamas tuo, kad nei pozicija, nei opozicija neišsakė kažkokių pretenzijų.
Linas BITVINSKAS

7 komentarai

  1. O kas butu jeigu taryba nepritartų?

  2. taigi ne tik savivaldybės administracijos veiksmai vykdomi be tarybos pritarimo, kuris anksčiau ar vėliau atsiranda. Yra ir didesnių “nuopelnų“, kuriuos leidžia sau savivaldybės tarybos valdomos įmonės ir įstaigos…

  3. Karštas vyras , Gališanka. Su tokias baltiniais per sniegą atėjo į posėdį .

  4. Gali negali darom nedarom ten

  5. Karšti vyriokai

    Per tokį šaltį vasariškai apstaisi ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.