Persekioja praradimai

Prieš pat rinkimus į Seimą Anykščių – Panevėžio apygardoje pranešama apie subyrėjusį Gretos Kildišienės atstovautą skyrių.
Apie tai, kad panaikintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyrius žiniasklaidai patvirtino partijos pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė.
Skyriuje buvo apie 70 narių. Kad jis būtų įsteigtas iš naujo, panevėžiečiai turi parodyti iniciatyvą. Tai jau antras kartas per porą metų, kai Panevėžio "valstiečiai" išsivaikšto. Po pirmojo vairalazdę į savo rankas tvirtai buvo suėmusi G. Kildišienė. Tačiau po į viešumą iškilusių skandalingų faktų, teko ją paleisti, prieš tai netekus ir Seimo narės mandato. Buvusi anykštėnų išrinktoji kol kas dar priklauso partijai, kurios populiarumas vis menksta.
Naujasis partijos kandidatas rinkimuose – Anykščių skyriui vadovaujantis Antanas Baura. Praėjusių metų Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenys rodo, jog krašto "valstiečiai" turi mažiausią realų vietos gyventojų palaikymą, lyginant su kitomis partijomis. 1-ą proc. Gyventojų pajamų mokesčio dalį pernai jiems pervedė viso labo 29-i anykštėnai. Absoliutūs lyderiai – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis. Jie turėjo 206-is rėmėjus, kurie paaukojo 2300-us Eur.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.