Pernai anykštėnai papildė olimpiečių gretas

Sausio 6 dieną Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje buvo pagerbti geriausi praėjusių metų rajono sportininkai bei jų treneriai.

Susirinkusius atletus sveikino Anykščių kūno kultūros ir centro direktorius Arvydas Krikščiūnas, Anykščių savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, vicemeras Dainius Žiogelis, Anykščių savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė, Anykščių „Rotary“ klubo atstovai Kęstutis Jacunskas ir Romas Vitkus.

„Praėjusiais metais galėjome džiaugtis tuo, kad dar daugiau anykštėnų papildė olimpiečių gretas.

Iš Anykščių pasiekėme Kolumbiją, dalyvavome pasaulio ir Europos čempionatuose, į mūsų kraštą atvežėme įvairių spalvų medalių. Sveikiname laureatus ir tuo pačiu tikimės kuo geresnių rezultatų ir šiemet“, – sakė AKKSC direktorius A. Krikščiūnas.

Anykščių meras S. Obelevičius gyrė daug pasiekusius kraštiečius ir minėjo, kad be užsispyrimo bei valios sporte būtų sudėtinga įveikti savo varžovus.

„Praeityje man buvo tekusi garbė sveikinti pačius pirmuosius Anykščių krašto sportininkus, krepšininkus ir imtynininkus, kuriems dabar 80 ir daugiau metų.

Visi jie buvo pasiekę svarių laimėjimų ne tik sporte, bet ir gyvenime. Šie žmonės buvo sėkmingi verslininkai, puikūs įvairių sričių vadovai. Tai yra valia. Bet kuris sportininkas, kad pasiektų didelį laimėjimą, turi įdėti labai daug valios pastangų ir išlieti daug prakaito.

Sveikinu sportininkus, jų tėvelius, trenerius su švente. Mes jais labai didžiuojamės ir šiandien galime bet kam pasakyti, kad turime ne vieną olimpietį. Tikiu, kad išsiųsime bent vieną sportininką ir į Paryžiaus olimpines žaidynes, kur jis garbingai atstovaus mūsų šaliai“, – kalbėjo Anykščių meras S. Obelevičius.

2 komentarai

  1. Organizatoriams padėka už nuostabų renginį.

  2. Labai profesionalus renginys, kiekviena detalė apgalvota, išdirbta nuo A iki Z.
    Puiku!
    AČIŪ!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.