Per praėjusią parą 14 naujų ligos atvejų

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone.

   Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyta 14 naujų COVID-19 ligos atvejų (https://bit.ly/3dmApx3)

   Statistinių (sumuojami asmenys, per pastarąsias 28 dienas gavę teigiamą diagnostinį SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą) sergančiųjų šiuo metu 138.

   Epidemiologų atliktų tyrimų rezultatai pateikiami koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkių – du ir daugiau tarpusavyje susijusių ligos atvejų laiko ir vietos požiūriu žemėlapyje (https://bit.ly/2PNungR)

Fiksuojami protrūkiai:

 • UAB „Jara Jums“ konditerijos cechas,
 • UAB „Torgera“,
 • UAB „Gildera“,
 • UAB Anykščių komunalinis ūkis,
 • UAB „Granulita“,
 • Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Spindulėlis“,
 • Svėdasų senelių globos namai,
 • UAB „Lyksna“.

9 komentarai

 1. Privažiavo televizijų, užsikrėtimų tik daugėja

 2. O dar kažkam idomu tai,jei taip tai tas zmogus absoliutus vienysius,neturintis nieko,net gyvunelio.

 3. Žinotum jūs mielieji, kaip jūsų kraštiečiai pervargę nuo karantino makaluojasi užsienyje.Suprantu vieną,jei jau karantinas,tai būkim geri sėdėkim bent jau savam krašte.

 4. Serga tik dirbantys. Pensininkai neserga, bent pranešimuose apie juos žinių nėra. dirbantys gauna nedarbingumo pažymą , jiems mokamas atlyginimas, todėl nenuodemė išsigalvoti kitokį virusą ir toliau durnių volioti.

 5. Nenorėk tokį durnių volioti nedirbanti,galvoji gera sirgti ir galvoti -okas bus toliau,nelinkiu,galvok ką rašai

 6. tai gal ta proga, jei jau Anykščiai ant bangos, gal savivaldybė galėtų dėl skiepų pasistorot????? per visus čiainykus triūbija apie mokytojų skiepijimą, o Biliūnkėj absoliūti tyla..kokio dar proveržio laukiat, ……..?????

  • Pritariu, ne tik biliūnkėj, ir daugiau yra įstaigų, kurias būtina paskiepyti bent jau bandant apsaugoti žmones. Bet jokių pastangų. Svarbu tik gražiai ir daug, bet tuščiai pašnekėt, na dar turizmas svarbu labbai čia, – važiuokit tuntais, neškit čia visokias zarazas ir jų mutacijas, o kas pasirūpins žmonėmis, kurie tiesiogiai kasdien tuos tuntus kentėti turi? Ar turizmas tai tik Anykščių SPA?

 7. žiūrint į mūsų situaciją, dabar pirmiausia reikia skiepyt prekybos darbuotojus ir mokytojus, bo ten daugiausia malasi žmonių (medikai ir valdžia, tikiu, tyliai apsirūpinę..)…bet tai tik svaičiojimai..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.