Per dvi išankstinio balsavimo dienas savo balsus už kandidatus į Anykščių rajono mero postą atidavė 1589 rinkėjai

Baigėsi išankstinis balsavimas renkant Anykščių  rajono merą. Pasak Anykščių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkės Linos Pagalienės, per dvi dienas, trečiadienį ir ketvirtadienį, savivaldybėje balsavo atitinkamai 511 ir 552 rinkėjai.

„Kaip žinote, antradienį, pirmąją išankstinio balsavimo dieną už Dainių Žiogelį ir Sigutį Obelevičių, savivaldybėje balsavo 89 rinkėjai, kitose savivaldybėse savo balsus už kandidatus atidavė dar 11 rinkėjų. Per sekančias dvi išankstinio balsavimo dienas, kuomet pasikeitė kandidatai ir buvo balsuojama už Kęstutį Tubį ir Dainių Žiogelį, pakartotinai balsuoti atėjo 64 rinkėjai, tie, kurie balsavo antradienį.  Suskaičiavus balsus, per pastarasis dvi dienas ( antradienį balsavusiųjų balsai buvo anuliuoti) savivaldybėje balsavo 1063 rinkėjai.  Kitose savivaldybėse rinkėjai, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Anykščių rajone,  už anykštėnus savo balsus atidavė 526 rinkėjai. Viso balsavo 1589 rinkėjai “, – „Nykščius“ informavo apylinkės rinkimų  pirmininkė.

Anykščių rajone balsavimo teisę turi 20 tūkst.702 rinkėjai.

12 komentarų

 1. …( trečiadienį balsavusiųjų balsai buvo anuliuoti) – randu apie išankstinį balsavimą. Dar pasakojo ligoninės pacientai, kad ligoninėj ir šiandien tebekabo Obelevičiaus ir Žiogelio foto. Tubiui vietos neatsirado.

  • Lionia Golubkov

   Čia jau ne VRK, o vertybinė dalis šlubuoja Lietuvoje .. Jei pasižiūrėti į šiuos Anykščių ir Visagino korumpuotus personažus – viena lojali komunistams nuo 1983 metų kaimo ispolkomo pirmininkė, kitas – sovietinis milicininkas.Abu gerai pažystami teisėsaugai – prekyba poveikiu, kyšininkavimas, žmonių išnaudojimas, piknaudžiavimas tarnyba, dokumentų klastojimas.. Tokie jau nepasikeis.. absurdas, kad tokie ir toliau gali užimti pareigas valstybės tarnyboje..

 2. Žaliukas

  Kristijonas Bartosevičius, Olegas Šurajevas ir panašūs išgelbės vertybes Lietuvoje?
  O jei taip vertinant, tai pusė politikų iš sovietų laikų. Skirtumas, kad vieni atvirai pasisako, kas buvo, ką veikė. Kiti užsislaptino dar 75 metams. Įdomu kodėl, gal kad ištikimi rinkėjai nesužinotų?

 3. Gal tu Liončik nebepiršk tų ,, krištolinių ,,lansbergietiškų , europietiškų ,vakarietiškų ir visokių kitokių -ietiškų – vertybių. Jau daugelis aiškiai pamatėm, kokios jos ir kur link mus veda. ..Likimas mėgsta papokštaut -ką niekini-tą gauni. Va pereisi kam kelią ir apkaltins lygioj vietoj.. O tu mielasai tada įrodinėk metų metus ,kad nesi ,,maraBŪ,, Tik už K .Tubį , už žmogiškąsias vertybes. už jo santūrią stiprybę. Sugebėjo Žmogus už save atstovėt -pastovės ir už Anyksčius.

 4. nenoriu obelevičiaus žiogelio vaigino ir kitos kompanijos, noriu pasikeitimų ir už juos balsuosiu, tik už tubį

 5. nuomonė po debatų. Visada buvau socdemų partijos gerbėja. Deja p. Žiogelio arogancija ir stačiokiškumas neleidžia balsuot už tokius kandidatus. Jau vien kategoriškas pareiškimas, kad nedirbs su išrinktu meru, rodo, kad ant Anykščių ir anykštėnų jam nusispjaut. Ambicijos svarbiau visko, o gal labiau baisu kad teks dirbt iš peties… Jei jau toks patriotas tai turėtų būti atvirkščiai, juk bolotiruojasi dėl Anykščių gėrovės. O še tau, jei meras kitas, tai nusispjaut…? Juk net pomėgiai plakate užvardinti – Anykščių krašto patriotas (nežinia kas čia per pomėgis toks..). Tikiu, kad ir kitiems dvejojusiems šie debatai nusvėrė p. Tubio naudai, nors nelabai ir debatai buvo, daugiau puolimas.

 6. Varna Karka :)

  Negali K. Tubio sunaikinti, tai nors taip bando kenkti. Makartizmas, Lansbergizmas, Vaiginizmas – vienodų lizdų paukščiai… 🙂

 7. Kas viksta zmoniu galvelese jus man pasakikit? Del Mero kedes tiek purvo dar nesu nei vienais metais mates. Ce nuo skiepu taip visiems smegeneles susisuko kad nebeturit savo nuomones. As balsuoju uz ta ka noriu o ne kuri partija liepe uz ka balsuoti. Pamenu kai tevai eidavo balsuoti pasipuose kaip i svente linksmi . O dabar tik kad kaska apderkti sutripti apkaltinti. Bega balsuoti kad tik anas ar kitas nepapultu ar nelaimetu,balsuosa patis sau priestaraudami.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.