Pavogtą piniginę rado prie Raguvėlės

Vagių išpuolį patyrusi buvusi Anykščių mero patarėja Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė atgavo savo piniginę.

Apie tai ji informavo savo socialinio tinklo paskyroje. „Šiandien atgavau savo pavogtą piniginę. Dėkoju žmogui, kuris susisiekė su manimi ir pranešė apie rastą mano turtą. Dėkoju Anykščių policijos komisariato pareigūnams, kurie vyko į įvykio vietą ir pargabeno mano piniginę. Ji buvo išmesta į pakelę, netoli Raguvėlės. Piniginėje paliktos visos kortelės, tačiau pavogtas mano vairuotojo pažymėjimas ir grynieji pinigai. Tikiuosi, kad tai dar ne istorijos pabaiga ir kaltininkai bus sugauti. Saugokit save ir savo turtą“, – rašė G. Griauzdaitė – Patumsienė

Priminsime, kad daiktų ji neteko prieš 4 dienas, atvežusi vaiką į darželį. „Negalėjau pagalvoti, kad taip gali nutikti. Šįryt nuvežiau vaiką į darželį „Spindulėlis“. Aplinkui pilna mašinų, žmonių. Skubėdama palikau kuprinę su pinigais, banko kortelėmis, dokumentais. Ateinu už 5 min. Išdaužtas stiklas ir pavogti daiktai“, -tada rašė G.Griauzdaitė – Patumsienė (nuotrauka iš jos albumo).

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. tai nors tiek,kas dedasi ,baisu,o komentarai dar baisesni ,laikykis GABRIELE

  2. Zosė de la' Antosė :)

    Skaudi jai pamoka už neatsargumą ir policijos perspėjimų ignoravimą. Ir visiems kitiems rimtas perspėjimas nepalikinėti automobilio salone vertingų daiktų bei dokumentų. Toks jau gyvenimas!

  3. Na jei pati žiopla,nieks nekaltas…

  4. politikei verta atkreipti dėmesį į gyventojų saugumo problemas ir nusikalstamumo prevenciją rajone.
    Patarėja turėtų pateikti patarimus savivaldybės vadovams ir šiais klausimais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.