Patvirtinti rinkimų rezultatai Anykščiuose

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdis, kuriame buvo tvirtinami rinkimų rezultatai, deja, ir čia neapseita be dramos.  Sužlugo viltys tų, kurie galvojo apie tai, kad Anykščiuose gali būti nauji rinkimai, nes VRK nepatvirtins rezultatų.

Tvirtinant rinkimų rezultatus VRK pradėjo nuo „probleminių“ savivaldybių, iš kurių pirmoji, aišku, buvo Anykščių. Beje, dvi VRK teisininkės Inga Milašiūtė ir Laura Martinaitytė, kurios rengė VRK kreipimosi dėl K.Tubio, nusprendė balsavime nedalyvauti.

Rinkimus Anykščiuose kuravusi VRK narė Olga Kilkinova pagyrė Anykščių rinkiminės komisijos darbą, pabrėžė, kad nebuvo gautas nė vienas skundas. Vis dėlto. Liberalų sąjūdžio atstovas Andrius Pacharevas teigė, kad Anykščiuose ir Zarasuose (iš tikro –Visagino) reikia naujų rinkimų.

Konservatorių deleguota atstovė VRK Gitana Motiekuvienė kalbėjo, kad  reikia naujų rinkimų, nes kilo sumaištis, buvo sutrikdytas rinkimų procesas (kukliai nutylėjo, kad pati balsavo už tai, kad tokia sumaištis atsirastų).  „Nustokim rinkėjus laikyti kvailiais“, – sakė O. Kilkinova, ragindama VRK narius balsuoti už esamą rezultatą.

VRK nariai 9 balsais prieš 2 (liberalų ir konservatorių deleguoti atstovai) rinkimų rezultatai  Anykščiuose patvirtinti. Meru patvirtintas Kęstutis Tubis.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Dirbsime!

  Pagaliau bus tvarka. Atėjo stabilumas. Dirbsime Anykščiams ir Anykštėnams!

 2. visaginietė

  Svarstant Visagino rinkimus ir išgirdus Lauros Martinaitytės nesugebėjimą ramiai reaguoti į aplinkinių argumentus ir jos siūlymą iš naujo balsuoti Anykščių klausimą, realiai širdis sustojo🙈!…3 sekundės nejaukios tylos parodė, kad visiems susirinkusiems taip pat.
  “ Kad tave Perkūnas, višta!!!!“.
  Gerai kad viskas baigėsi❤️. Dalia Štraupaitė didelė mergaitė, susitaikys.
  Didžiausios pagyros advokatui Viliui už profesionalumą ir kantrybę💚

 3. nu ka žiogelis su obelevičium kraunasi lagaminus, jų šauni chebra darbovietėse irgi geria validolį. Va taip baigiasi didybė ir nesiskaitymas su paprastais žmonėmis.

 4. Sėkmės palinkėti ne pro šalį . Lengva nebus.

 5. Na, dabar prasides ziurkiu lenktynes…

 6. baigsis švogeriu ir pakaliku laikai ir gebelsiukams bus liudnai. Žiogelis pats kaltas užsispyrė, pasikėlė į aroganciją, kad ir prieiti artyn baisu buvo ir blogai dirbo su agitacija ir komunikacija.

 7. rinkeju balsas yra sventas o ka patinka ar nepatinka-nusispauti

 8. Tikiuosi jaunimas supras, kad bendromis jėgomis reikia dirbti rajono labui, nes rinkėjai stebės ir kitais rinkimais bus sunku kandidatuoti į merus. PAŽADAI DUOTI IR DIDELI.

 9. Eureka !!! :)

  Ne rinkimai Anykščiuose įvyko, o „Gebelsiniai švogerinio“ klano pakasynos. Laikas kurti Rekviem ir atlikti jį Anykščių šilelyje per „Velnių festivalį“!!! 🙂

 10. Aborigenų šalis

  Lietuvoje vyksta stebuklai nuo 1992 metų – žemė pasidarė kilnojamu turtu. Jei nuteistas už prekybą poveikiu einant mero pareigas, tai uždraudžiama jam dirbti ’’žaliu patruliu’’, o pratęsti prekybą mero pareigose leidžiama.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.