Pasaulis. Izraelis – 71 000 užsikrėtimų per parą

Pavyzdine šalimi dėl skiepų nuo koronaviruso politikos laikytas Izraelis patiria neregėtus užsikrėtimų skaičius.

Dauguma Izraelio gyventojų jau paskiepyti 3 vakcinos dozėmis, dabar masiškai skiepijama jau 4 doze, tačiau skiepijimo politika patiria akivaizdų krachą. Per praėjusią parą užfiksuotas 71 000 naujų užsikrėtimų koronavirusu.

Portalui Mignews profesorius Nachmanas Ašas, Sveikatos ministerijos generalinis direktorius, teigė, kad 71 000 yra tik oficialiai fiksuotų susirgimų, jo teigimu, tikrieji skaičiai yra bent du kartus didesni, todėl gali būti, kad per parą koronavirusu užsikrėtė iki 200 000 šalies gyventojų. Izraelio ligonių kasos atšaukia testus jaunesniems negu 60 metų asmenims, galvojama apie „žaliojo paso“ (Lietuvoje – galimybių pasas) panaikinimą, nes nors neskiepyti serga sunkiau, vienodai užkratą platina tiek skiepyti, tiek  neskiepyti.      

44 komentarai

 1. Marmalas neveikia ,bet žudo gerai

 2. Tik reikia jau penktos dozės. Per lėtai skiepijimas vyksta.

 3. tuoj ussilenksi ir be marmalo ir nereiks sudo rasinet

 4. Kai kuriems vakcinų gerbėjams per jautrus straipsnis.. Bet tuo pačiu skatinantis permąstyt viską…..arba toliau bijoti ir piktintis

 5. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O chebryte, man patiko pvz su Izraeliu………. Tuoj as jums pateiksiu grafikelius jei leis ikelti, kas is tiesu yra Omicron, zlugdo zmones, ar gydo veja lauk pandemija dar efektyviau nei vakcinos…. Kai musiskiai kuo efektyviausiai kovos su Omicronu, kitos salys tiesiog kvieste ji kviecia kad islaisvintu populiacija nuo daug destruktyvesnes delta atmainos. Esu minejes kad visos epidemijos mutuoja. Ir mutacija vyksta sekancia linkme, zenkliai dideja viruso plitimo galimybe, su kuom musiskes damos kovos ir kovos, ir zenkliai mazeja jo kenksmingumas kuris gali kristi vos ne iki slogos lygio, o antikuniai kuo puikiausiai saugo ir nuo pries tai buvusiu versiju…. Todel virusas tampa net daug efektyvesnis uz skiepus….

  Eonu jums grafikelius sustatysiu, jautrios sielos vakseriams kuriu samone veikia Panoramos tikejimas mokslu, neziureti, nes gausite sirdies smugi……

 6. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Leidzia tik po viena nuoroda stai atveju skaicius Lietuva Izraelis:
  https://i.postimg.cc/VvgL7D5w/coronavirus-data-explorer-4.png

 7. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Mirciu atvejai Lietuva Izraelis 2020-2022
  https://i.postimg.cc/ZYG1gr6t/coronavirus-data-explorer-4.png

 8. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Tiems kurie aiskina kad Lietuvos beda antivakseriai, kad nesiskiepijome.
  Paskiepytu skaicius pilna schema Lietuva Izraelis
  https://i.postimg.cc/Zq698PPb/coronavirus-data-explorer-5.png

 9. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Ir ant galo Molotovo kokteiliukas, sukeliau keleta artimiausiu kaimyniu ir Svedus ir Estus, kame ir paskiepytu skaicius panasus, kaip pakito per pandemijos metus mirtingumas…. Pries tai paskaityti Lt ataskaita uz 2021 metus. Ten juodu baltu parasyta kiek jie daug nuveike sveikatinimo sriti……..

  Ivairiu saliu mirtingumo padidejimas pandemijos metu:
  https://i.postimg.cc/CKbNRqzD/coronavirus-data-explorer-5.png

 10. Adatų mėgėjai jau pradeda suprasti,

  kad badydamiesi jie jau susigadino sveikatą visam gyvenimui , tik dar ne visi išdrįsta sau prisipažinti. Dauguma teisinasi , kad atsiradę sveikatos sutrikimai tai tik sutapimas , skiepai čia nieko dėti . Beveik visi (iki vakcinos nesirgę) dabar skundžiasi kraujotakos sutrikimais , svaigstančia galva , skaudančiais sąnariais bei raumenimis , netgi kepenų ,inkstų , skrandžio ,regos taip pat kūno išbėrimais ir kitais šalutiniais poveikiais . O kiek ,kiekvieną dieną, randama kūnų „be smurto žymių“ , siaubas…

 11. Turintiems kritini mastyma aisku jog marmalas neveikia…tykintiems,,mokslu,, aš tikiu DIEVU O mokslas paremtas propoganda bei dideliais pinigais nebera mokslas tai ,,sarlatanizmas aferizmas,,bet tai gali pripazint tik mastantys žmogus ,o žmoga tikrai neigs…

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Normaliai mokslas aiskino Pandemija…. Mokslas bet ne Panorama neaisku kokio mokslo vardu. Kur susirasdavau realius mokslo portalus nebuvo ten jokios ispustos propogandos. Kas man patiko straipsniai buvo pateikiami dviem stiliais. Vienas sudetingu molekukiu ir atomu lygi. Antras suprantama populistine kalba, bet vidurines mokyklos biologijos kursa reikia tureti…..

 12. Paprasta ir aišku

  Kas nori, prašom suveskit į Google „covid cases X“, vietoj X įrašydami bet kurią šalį, kur daug suskiepytų. Izraelis, Portugalija, Vokietija, Olandija, Ispanija ir t.t. Tuomet suveskit menkiau suskiepytas. Kad ir Lenkiją, kur niekas žmonių neterorizuoja nei skiepais, nei kaukėmis, nei „sveikuolių“ pasais. Galima ir Afrikos šalis. Grožėkitės ir toliau dėkokit eksperimentinei vakcinai, kuri „sustabdė pandemiją“… Nors kai kurie ir toliau rėks, kad nevakcinuoti platina virusą, nors statistiniai duomenys rodo ką kita.

 13. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Man atrodo chebryte kad Lietuvela ne tu pasumde in ta duomenu mokslininka etatu…… Nes ba ziuriu as geriau vartau……. :))
  Google pikst pakst ne pats geriausias patarejas, truputi ne taip su Lenkija tuoj as jum suvartysiu Kvazimodiskai tiesu…..

  Skiepai, truputi pas Lenkus maziau……. 12%
  https://i.postimg.cc/X7CTb35z/coronavirus-data-explorer.png

 14. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Mirtingumas nuo Covid 19 Lietuva Lenkija panasi situacija…..
  https://i.postimg.cc/xdw6gNxj/coronavirus-data-explorer-1.png

 15. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Ir pagaliau artejam prie tikrosios tiesos musu skirtumo nuo Lenku… Kiek apskritai didejo bendras mirtingumas, tai yra kokio lygio apskritai medicinos sistema veikiant didziojo mokslo vardu…
  https://i.postimg.cc/gJRmBRGg/coronavirus-data-explorer-3.png

 16. Edukuoti ir vakcinuoti ir toliau badykities,toliau tikekite kapitalistine farmacijos kompanijų skleidžiama melagiena. Kaip sakė vienas garsus politikas mirsite visi ne savo mirtimi. Tarp kito Pfizer gamyklos Europos padalinyje vadovai neskiepyti. Įdomu kodėl????????

 17. Nuo marmalo trombas ,vėžiai atsinaujina ir širdies ligos .

 18. Dabar dauguma žmonių jau supranta,kad skiepai nepadeda,o kenkia,gaila,kad per vėlai suprato,pasidavė pasaulio vaistų mafijai.

 19. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Cia ar taip ar taip jau prilepojau tema…. Gaila kad neleidzia ikelti kelias nuorodas i komentara, komentaruose „Html-tags“ isjungti 🙁

  Bet gal kam bus idomu, sumaigiau dar viena idomu varijanta… Isrikiavau nuo galo treciasias pasaulio valstybes, kurios maziausiai paskiepytos. Atsibo maigyti, kol iki Nigerios priejau… Ten tik iki 2% paskiepytu… Nezinau ar jos meluoja duomenis, bet stai kaip nepaskiepytu treciuju pasaulio valstybiu mirtingumas nuo Covid 19 atrodo sulyginus su Marijos zeme grafiko pavidale.
  https://i.postimg.cc/J46Nq8X0/coronavirus-data-explorer-6.png

 20. „Skiepai veikia“ Tikrai nebesileisiu sustiprinancios dozes. Vakcinacija tebuvo simtmecio afera. Vakcinos niekada neveike. 2 savaites leido skiepytiems pavaiksciot be kaukiu – ir baigesi petys uz laisve.

  Skiepytis vel ta pacia nebeiksminga vakcina? Kam? Jei 2 kartus trenkeisi su galva i siena – nera prasmes trenktis 3 karta…rezultatas nuo to nepasikeis.

  Izraelis geriausias irodymas,kad net 4 skiepu dozes neveikia.

  • skiepai buvo nuo coronos 19 štamo , kurio jau seniausiai nebėra, o politikai, kadangi priprato gydyti, nusprendė, kad reikia visus priversti skiepytis vakcina, kuri praktikai jau nebetinka, bet jos daug privežta. Klausimas kodėl vakcinuoti vakcina, kuri be bar kodų, su pratęstu galiojimu, tikrai ne nuo Omikrono. Vienas atsakymas, sukėlimas komplikacijų po vakcinos, trombai, autoimuninės ligos, …Ir tada, o kam to reikia ?

 21. Niekas nieko nezinot,ar pasiskiepije daugiau serga,ar nesiskiepije,-pagyvensime ir pamatysime kaip is tikruju yra,-spelioti ir gasdinti vieni kitus tikrai neverta.

  • Jau spėlioti nereikia ir taip aišku , kad dabar serga (galima sakyti) tik paskiepyti. Vien tuos kur randa be smurto žymių , prieš tai buvo paskiepyti. O randama visoje Lietuvoje kiekvieną mielą dieną . Taip , kad darykit išvadas.

 22. nu tai kaip

  ei,vakcinuoti ir edukuoti kur dingot?kur jusu komentarai?Kur dingo visi tikintys mokslu?

  • Antivakseriai nedingo. Nes jie tapo mokslo guzai. Pabaigę pasaulio prestižinius univerus. Pensionai, vairuotojai, , virėjai, statybininkai…Visa informacija valytojų, kirpėjų, dazytoju rankose… Pagarba jiems už išmanymą.Ypač gražų. žodį marmalas. Dekavojam. Dar avytes nabagytes paminėtos.. Tobula.

   • TO - Jonelis

    Jeigu dabar sveikatos ministru gali būti apskaitininkas , o gydyti žmones buhalterės ir aplamai bet koks suši…as politikas , tai kodėl paprasti žmonės negali domėtis mokslu ??? Tikėti juo nėra reikalo , reikia plėsti akiratį domintis.

 23. Marmalas naikinti žmogų sukurtas ,krenta kiekvieną dieną žmonės , gatvėje ,namie.O kur ligos iš niekur , širdis, trombai ir t. Žydus naciai degino ,o dabar patys eilėje stovi mirties

 24. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O jus ponas JONELI pamasazuokite savo smegeneles ir pabandykite be panoramos, paskaityneti mokslo straipsnius ka raso pasaulio mokslo zmones apie pandemija, o ne jusu gerbiami kaip autoritetai supuvusios medicinos sistemos administratoriai.

  Nors ne, manau jums neverta vargintis…. Geriausiai ivesti tvarka, kad rinkimuose balsuotu tik Anyksciu israiskingoji aukstoji kulturine rase. Nes tik sios personos ypatingai auksto intelekto, puikiai suvokiantis kas protingi kas ne, galetu tureti rinkimu teise. Ir bus pilnas aukstosios kulturologijos komplektas.

  Is ko atpazinsi tokio auksto mastymo persona, nes ji visada raso MES daugiskaitos vardu. 🙂

 25. Taip, taip, skiepai veikia, juk tokia ir yra mintis, suskiepyti kuo daugiau, kad greiciau dvestu visi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.