Pasaulio anykštėnai rinksis prie apskritojo stalo

Pasaulio anykštėnų bendrijos valdyba š. m. sausio 27 d., penktadienį, 17 val. Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre rengia apskritojo stalo susitikimą su Anykščių krašto politikos elito atstovais. Jame dalykiškoje aplinkoje numatoma aptarti Anykščių urbanistinio memorandumo idėją ir formuluotes, susitikimo dalyviai pasidalins unikaliu asmeniniu požiūriu į tokią Anykštijos raidos perspektyvą.

2022 m. liepos 23 d. Pasaulio anykštėnų 10-asis suvažiavimas pritarė šiam dokumentui, jį tuo metu Anykščių rajono savivaldybės vardu pasirašė meras Sigutis Obelevičius, Pasaulio anykštėnų bendrijos vardu – Bendrijos pirmininkas Tomas Ladiga.

Memorandumas deklaravo konsoliduotą anykštėnų siekį įgyvendinti Anykščių urbanizmą kaip gyvenimo, veiklos ir materialios kūrybos metodą, paremtą gyvąja istorine praktika, grįsta pagarba paveldui, gamtinei aplinkai ir tradicijoms bei orientuota į ramią ir subalansuotą kultūrinę ekoevoliuciją.

Pasaulio anykštėnų bendrija mano, kad šiemet pavasarį rengiamų savivaldos rinkimų išvakarėse juose dalyvaujantiems anykštėnams ypač aktualu pranešti Anykščių krašto bendruomenei apie vienijantį siekį ir esminį susitarimą, stengiantis padaryti Anykščius geriausiai Lietuvoje tinkama gyventi vieta, traukiančia gyventi jaunimą, kūrybininkus, intelektualus ir apskritai darbščius žmones – anykštėnus.

Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininko pavaduotojas Tautvydas Kontrimavičius

4 komentarai

  1. A ne...? :)

    Pompastikos daug, naudos – kaip iš ožio pieno. 🙂

  2. TAI SVARBU ŽINOTI !

    Ir kaip gi tie Pasauliniai anykštėnai reaguos, kai sužinos, kad Praėjusią savaitę didmeninė elektros kaina Lietuvoje augo 42 proc. ir siekė 117,99 Eur/MWh, o dujų kaina lyginant su 2022-07-01 buvusia 0.77eu už kubinį metrą šoko nuo 2023 sausio 1d. iki 0.94 už kubą. Gal imsis priemonių ir organizuos „Vilniaus Maidaną“? At tylės ir niekus pliurps? 🙂

  3. O respect anykštėnams. Gali įtakoti elektros kainas. Super

  4. Anykštėnas

    susitikimas su Anykščių krašto politikos elito atstovais. Kas jie? Ar valdovų klubo nariai ir jų prezidentas ar dabartinis meras ar partijų skyrių vadovai? Ar yra tokia anykštėnų grupė, kuri visuomenėje pasikėlusi aukščiau kitų vien dėl to, kad turi politinę valdžią?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.