Panevėžio bibliotekai vadovaus anykštėnė

Kultūros ministerijos surengtą konkursą eiti Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorės pareigas laimėjo anykštėnė Jurgita Bugailiškienė.

Komunikacijos ir informacijos magistro (knygotyros studijų programos) kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete įgijusi J. Bugailiškienė yra dirbusi projektų vadove Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje, kūrybinių ir plėtros projektų vadove bendrovėje „Bugiris“. Nacionalinius projektus ji taip pat vykdė Ugdymo plėtotės centre, yra dirbusi  Anykščių rajono savivaldybės mero patarėja kultūros klausimais.

Kultūros tarybos pirmininko pavaduotoja, UAB „Bugiris“ steigėja Jurgita Bugailiškienė kovo pabaigoje parašė  prašymą išbraukti ją iš Kultūros tarybos narių sąrašo. „Priežastys asmeninės“, – lakoniškai prašyme motyvus, kurie paskatino trauktis iš šios organizacijos, tada nurodė J. Bugailiškienė.

Kultūros tarybos pirmininko pavaduotoja pagarsėjo tuo, kad aktyviai dalyvavo kultūrinėje veikloje, ypač toje, kuri buvo neblogai apmokama iš savivaldybės pinigų. Sakykim, jos įsteigta  UAB „Bugiris“ už 3000  eurų nesėkmingai  rengė paraišką  UNESCO organizacijai, kad Anykščiai būtų įtraukti į kūrybiškų miestų tinklą. Taip pat UAB „Bugiris“ remontavo savivaldybės automobilius, rašė projektus savivaldybės  įstaigoms ir t.t.

Prieš pradėdama eiti pareigas atrankos konkursų laimėtoja bus patikrinta atitinkamų institucijų, kaip numatyta teisės aktuose. Apskrities viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

NYKŠČIAI

 

6 komentarai

  1. Leonas Alesionka

    Sveikinu! Jūs verta šių garbingų pareigų. Linkiu sėkmės!

  2. Sveikinu Jurgita ir palaikau👌🤗

  3. koks mums skirtumas

  4. Sveikinu, geros sėkmės

  5. manes neapdesi as daugiau uz tave uzdirbu

  6. tai nors apie bibliotekos reikalus išmano….o ne iš oro paskirta….puiku

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.