Pakruojo dvaras moksleivių kūrinius iškels į atvirą kosmosą: kviečia dalyvauti konkurse

Lietuvos metų turizmo objektu ne kartą pripažintas Pakruojo dvaras organizuoja didžiausią žiemos festivalį Baltijos šalyse ir jam pasirinko kosmoso temą. Tarptautine kosmoso stotimi tapsianti dvaro sodyba pakvietė visas Lietuvos bei Latvijos mokyklas ir darželius piešti kosmoso stoties vėliavą, o aimėję kūriniai abiejose valstybėse festivalio metu bus iškelti į atvirą kosmosą.

Lapkričio paskutinį savaitgalį prasidėsiančiame festivalyje „Kalėdų kosminė stotis” lankytojus šiemet pasitiks įspūdingos Visatos kūnų instaliacijos, imituosiančios kelionę po atvirą kosmoso erdvę.

Organizatoriai akcentuoja, kad festivalio tikslas – ne tik pramoga, bet ir edukacija. Todėl moksleiviams organizuojamos specialios pažintinės programos, kurios leis iš arčiau susipažinti su Visata, vandenynų pasauliu ir primins senąsias Kalėdų tradicijas.

Visos Lietuvos bei Latvijos mokyklos ir darželiai taip pat kviečiami dalyvauti konkurse – kurti kosmoso stoties vėliavą. Laimėję kūriniai festivalio metu bus iškelti į atvirą kosmosą – 30 km. aukštį, o jų kūrėjai iš Lietuvos ir Latvijos bus pakviesti apsilankyti festivalyje bei gyvai stebėti istorinį įvykį.

„Įspūdingi šviesų festivaliai, lazerių ir ugnies pasirodymai, susitikimas su Kalėdų seneliu bei jo paštininku kupranugariu Bučkiu – visa tai yra puiki ir turininga diena visai šeimai, tačiau po kiekvienu mūsų festivaliu slypi ir šis tas daugiau.

Atvykę čia žmonės susipažįsta su tikru senoviniu dvaro gyvenimu, pamato savo pačių istoriją. Pažindinimą su praeitimi bei edukaciją laikome viena iš svarbiausių savo misijų, todėl mokykloms visuomet skiriame išskirtinį dėmesį“, – teigia organizatoriai.

Konkurse dalyvauti norinčios mokyklos kviečiamos vėliavas piešti ar kurti iki gruodžio 1 d. bei jų nuotraukas skelbti socialiniuose tinkluose, o laimėtojai paaiškės gruodžio viduryje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.