Padėka Utenos aps. VPK Anykščių r. PK pareigūnams

Moters padėka, skirta Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjui Arkadij Muchin ir vyriausiajai patrulei Vikai Bogušienei (tekstas netaisytas):

„2021 m. gegužės 7 d. 16.05 val. įvyko eismo įvykis Kudirkos g., Anykščiuose. Labai noriu padėkoti į įvykio vietą atvykusiems pareigūnams už jų profesionaliai atliktą darbą, už suteiktą pagalbą, už išsamų paaiškinimą, už malonų bendravimą. Anykščiai gali didžiuotis turėdami tokius policijos pareigūnus. Linkiu ne tik jiems, bet ir visiems Anykščių policijos pareigūnams, kad tokių iškvietimų į įvykius būtų kuo mažiau.”

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

6 komentarai

 1. Aha, tai aš irgi noriu tada padekoti maximos pardavėjai, nes labai maloni padėjo rast ieškomą prekę, išsamiai paaiškino jos sudetį tiesiog puiki pardavėja.
  Kuo daugiau Anykščiams tokių pardavėjų. 🙂
  Gal ir aš padėką gausiu, nes dirbu darbą kurį privalau dirbti tiesiog. 🙁 XD

  • Labai lengva dėkoti pardavėjoms, nes jos visos dirba su kortelėmis ir kasos čekyje atspausdinama. Esu padėkojęs net kelioms. Kiek suprantu joms nuo padėkų priklauso premijos. Skubėkite daryti gerą.

  • Nepavydėkit, o tiesiog gerai dirbkit, nesitikėdami padėkos, tik nuo kliento priklauso padėkos jis ar ne. Malonu, kai padėkoja . Ačiū už supratingumą. Būna, stengiesi ypatingai ferai atlikti darbą,o ima ir iškolioja …

  • palauk kai dekos pardavejom tai ir tamsta padekosi,ko cia dabar lendi,siandien dekoja policininkams.

 2. dėjau aš ant tų „angelų sargų“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.