Pacientams nereikia blaškytis – gydytojai dirba ir PSPC

Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė Sonata Steniulienė teigia, kad tai, jog gydytojai eina dirbti į naujai atsidariusią kliniką, nereiškia, kad palieka PSPC.

Pasak S.Steniulienės, kai kurie gydytojai eina dirbti, tačiau taip pat dirba ir PSPC, todėl pacientams nereikia blaškytis.

„Gydytojas chirurgas Rolandas Jurkėnas visu krūviu toliau dirba PSPC, taip pat dirba, tiesa, kiek susimažinusi krūvį, gydytoja Gabėta Šimkūnaitė“, – „Nykščiams“ sakė S. Steniulienė.

Linas BITVINSKAS

3 komentarai

  1. dabar savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigos už pacientus turi kovoti su pyragu ir PSPS bei ligoninės administracija bei visas aptarnaujantis personalas išlipti iš komforto būsenos, kad išlaikytų konkurencją ir neliktų tik prie buvusio monopolinio pyrago likučių.
    Būtų gyventojams geriau, kad nesusidarytų chaosas tarp pacientų ir juos gydančių gydytojų, bei jų pasirinktų įstaigų, kuriose jie teikia gydymo paslaugas. Čia norėtųsi ir savivaldybės vadovų aiškaus pasisakymo dėl tolimesnių gydymo paslaugų perspektyvų iš savivaldybės pusės. Ar politiniai vadovai vėl nusiplaus rankas nuo gyventojams vienos iš svarbiausių viešų paslaugų teikimo srities aktualizavimo bei veiklų tvarumo išlaikymo.

  2. Anykštėnas

    Koks Chaosas? Gydaisi, kur tau patogiau, kur labiau leidžia kišenė… Kad kiekviena žuvis ieško, kur giliau, o žmogus-kur geriau , žinome visi… Tad, gal pabodo politikų vadovavimas medicinai…

  3. ano straipsnio, svarbu skambi antraštė, kad skaitytojai užkibtų ant kabliuko.o tada jau, kaip viduriai paleisti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.