Nuo sausio 1 d. už šiukšlių išvežimą mokėsime gerokai brangiau

Gruodžio 28 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje buvo balsuojama „Dėl įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžių ir jų taikymo tvarkos bei kompensacijų taikymo už komunalinių atliekų tvarkymą tvarkos aprašo patvirtinimo“. 

Taryba nusprendė, kad nuo sausio 1-osios Anykščių rajono gyventojams atliekų surinkimas brangs.  Anykščių, Kavarsko, Troškūnų, Svėdasų, Naujųjų Elmininkų, Smėlynės ir Vaidlonių gyventojai per metus už atliekas  mokės po 47,14 euro, kitų rajono vietovių gyventojai – po 39,93 euro. Aiškinamajame rašte rašoma, kad nuo 2023 m. sausio 1 d. yra didinamas mišrių komunalinių atliekų priėmimo į sąvartyną  mokestis, be to  UAB Anykščių komunalinis ūkis,  teikdamas komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas per 2022 metų dešimt mėnesių patyrė virš 25 tūkstančių eurų nuostolį.   

Iki šiol gyventojai už šiukšles mokėjo 34,53 euro ir 28,89 euro.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Racionalus pasiūlymas :)

  Vis brangesni ir brangesni darosi Anykščiai. Ach kokia laimė! Och koks džiaugsmas! Taip ir toliau varykite kurorto link!!! 🙂

 2. Tai Naujieji Elmininkai gal prie Utenos ar Panevezio ribos,ar ju siuksles kitokios,kad kaina uzkelta?

 3. kaina už 1 mėnesį 3,33 euro. cigarečių pakelis kainuoja brangiau

 4. Tik tiek ir sugeba padaryti rajono valdžia.

 5. ????kodėl neatvažiuojat į vienkiemius???Tik nesiteisinkit kad užpustė ar pan

 6. baigia uzknyst

 7. Rubykiu Branys

  Nesupruntu, kur tie mesčionys gauna tų šukšlų ? Lieka koks laikraštys tai pečiokui paslieku užkurt, a kad ir prišiktus triusikus inmetu pečiokan ir sudega. Malkas brunges, tai labai gerai plasmasės kurynt, ir karštis greit pakyla ir nekainuoja nieka. Kaimynai kelis maišus man ryzu senu da visakiu pryveže, tai ir jū da sukurenu. Pasdariau degykli atrabotkei tepala kurynt, alie nebegaunu niekur – perni da turėjau bačku, tai sukurenau jau..

 8. Ar galime patys nuvežti į savartyną ? Tiek daug nekainuos`

 9. Anyksciu mafija legali kaina auksine atvažiuoja paziuri i konteineri palieka popiergali nerusiuota ir išvažiuoja o moket reikia teks pradėti pilti prie durų komunalinio gales rusiuot turės ka veikt uz tokius pinigus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.