Nubaustas stambiagabarites atliekas mieste iškrovęs anykštėnas

Spalio 12 dieną „Nykščių“ portale buvo patalpinta nuotrauka ir paviešinta informacija apie tai, kad miesto centre, Dariaus ir Girėno gatvės namų kieme, kur stovi šiukšlių konteineriai, iš automobilio buvo iškrautos stambiagabaritės atliekos.  

Tuokart „Nykščiai“ susisiekė telefonu su Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste, atsakinga už viešąją tvarką, Regina Tauginiene ir persiuntė jai gautas nuotraukas.  Specialistė patikino, kad automobilio savininkas bus surastas ir iškviestas pokalbiui.

Šiandien, spalio 14 dieną, atsakinga už viešąją tvarką specialistė Regina Tauginiene „Nykščius“ informavo, kad anykštėną, iškrovusį atliekas, surado.

„Žmogų išsikvietėme pokalbiui, skyrėme baudą. Žmogus geranoriškai sutiko išsivežti atliekas, sakė, kad nežinojo, kada bus mieste surenkamos stambiagabaritės atliekos ir tik buvo girdėjęs, kad jas kažkada išveš komunalininkai. Tikino nežinojęs, kad  jos kaip tik tą dieną jau buvo surenkamos.  Žmogus buvo mandagus, atsiprašė už neatsakingą savo elgesį, todėl mes jam  skyrėme tik pusę minimaliausios  baudos  – 15 eurų. Kitais atvejais skiriama bauda nuo 30 iki 140 eurų. O pakartotinė bauda už tokius nusižengimus skiriama nuo 140 iki 600 eurų. Džiaugiamės, kad incidentas išspręstas ir tikimės, kad anykštėnai bus sąmoningi ir pilietiški bei gerbs kitų žmonių darbą“, – kalbėjo Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė.

Dalina RUPINSKIENĖ

11 komentarų

 1. Niekšelis sakyčiau

 2. Ka jis nezinojo,tiesiai pries duris buvo uzklijuotas informacinis lapas pranesantis kur ir kada bus vezamos atliekos….

 3. baudas padidinti ir bausti netik stambiagabaritines ,bet ir privaciu namu gyventojus pilancius i daugiabuciu namu konteiniarius

 4. tada atsiras vėl judėjimas prieš konteinerių “stebėtoją“,kuris suburs naują politinę jėgą prieš būsimus rinkimus ieis į rajono valdžią ginti šiukšlių turėtojų interesų.

 5. Anykštėnė

  Ramybės gatvėje,po kiekvienos nakties ,ko tik nebūna ,įvairiausiú maišu,lentagaliú ,lovú čiužiniu ,ir t.t..O ,šiaip sustoja mašinos ir meta maišus į konteinerius.Kodèl kažkas yra gudresni ir nereikia mokèti už šiukšles?

  • Žaliasis patrulis

   kas tai mato ir nieko nedaro yra bendrininkai tokių šiukšlintojų ir tvarkos pažeidėjų. Reikia bausti už abejingumą.

  • Aš pvz gyvenu rajone mums pastate bendrus konteinerius mums ne pakeliui tai klausiau ar galiu į miestą vezt sakė taip tik savam rajone nur registruotas

   • Kas sakė? Ar turi tokią sutartį? Gal pasakė taip, kaip į vandenį orą paleido. Kita ateis ir baudą duos už pagadintą kvapą…

    • Ir aš turiu sutartį,kad galiu Anykščių raj.,bet kur į bendrus konteinerius mesti šiukšles. Tik veždama visada pasiimu ir sutartį, kad nekiltų problemų.

  • O kodėl Jūs nusprendėt, kad už jas nemoka? Niekur nenurodyta, kad šiukšles PRIVALOMA mesti į arčiausiai gyvenamosios vietos esantį kontenerį. Gal man patogiau pvz prie darbo išmesti, ar pakeliui į parduotuvę ir t.t. Jei turi būstą, turi ir prievolę mokėti už šiukšles, o jau kuriam konteinery jos atsiras, jokio skirtumo.

 6. ne į temą,Šviesos g-vė

  prasideda trečia savaitė kaip netaisomas pirmojo nuo Troškūnų g-vės požeminio šiukšlių surinkimo konteinerio mišriųjų atliekų surinkimo maišo dangtis,varžtas atsisukęs,sulinkęs ir dangtis laukia kada nukris plastmasinės ąsos,o pats atsidurs maiše.Šiukšles iškrato reguliariai,bet dangčio netvarko, konteinerį,tingi prižiūrėti.Neūkiškumas iš surinkimo darbuotojų pusės.Gal jų kombinate taip priimta,neplauti,neremontuoti?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.