Norintiems išmokti įrašyti – mokymai

Lapkričio 17 d. (šeštadienį) 11 val. saviraiškos ir realizacijos erdvėje IDĖJŲ LABAS Anykščių viešosios bibliotekos rūsyje vyks mokymai kaip dirbti su „Ableton Live 9“ įrašymo programa!

Mokymuose išmoksite:
– kaip pasijungti aparatūrą;
– kaip naudotis programa ir įrankiais, kurių gali prireikti įrašinėjant;
– kaip patogiai įsirašyti garsą vienu ar daugiau mikrofonu;
– kaip įrašo metu girdėti instrumentalą ir savo balsą ausinėse;
– nustatymai – pagrindinės priežastys kodėl “niekas neveikia“
ir kaip tai sutvarkyti.

Na o dabar su jumis sveikinasi mokymus pravesiantis „Idėjų Labo“ veteranas, garso režisierius Rimas Juodelis: „Labas! Aš Rimas Juodelis, save galėčiau apibūdinti kaip muzikos prodiuseris ir garso režisierius. Prieš kelis metus baigiau profesionalo vedamus garso režisūros kursus (dainų suvedimas, garso dizainas, bei gyvų instrumentų įrašai), kas inspiravo mane į tolimesnę veiklą. Pagrindinė mano veikla šiuo metu yra garso apdirbimas skaitmeniniu būdu. Dirbu tokiomis programomis kaip “Cubase“, “Abletone live“ ir kt.
Esu dirbęs su įvairių stilių muzikos atlikėjais Lietuvoje.
Teko savanoriauti Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje esančioje garso įrašų studijoje,
kurioje buvo galimybė įgyti daugiau praktikos įrašinėjant gyvus instrumentus ir susipažinti su studijoje esančia aparatūra.
Per kelis pastaruosius metus nemažai laiko praleidau ten įrašinėdamas savo kūrybos muziką, teko įrašinėti kitus atlikėjus ir grupes.

Teko vesti programos “Cubase“ mokymus. Turiu patirties pozicionuojant mikrofonus prie instrumentų (kiekvienas stilius reikalauja skirtingo instrumentų skambesio, kuris labai priklausomas nuo to kur stovi mikrofonas). Žinau kaip pasiruošti įrašams, kaip teisingai ir patogiai įrašyti garsą, vėliau kaip jį apdirbti: moku išimti nepageidaujamus garsus, nešvarumus, atpažinti garse esančias problemas, parinkti įrankius reikalingus joms pašalinti, žinau įrankių veikimo principus, garse tvarkau dinamiką, subalansuoju dažnių spektrą, panoramą ir pan“.
Įėjimas laisvas!

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.