Nenorėjo, bet jį vis tiek pasiuntė

Anykščių rajono taryboje viskas vyksta atvirkščiai – į Utenos regiono plėtros tarybos kolegiją pasiuntė ne tą, kuris nori dirbti, bet tą, kuris nedega noru. Situacija skamba anekdotiškai, nes pats 4 frakcijų iškeltas kandidatas tvirtino nelabai norintis papildomai ir už dyką dirbti.  

Rajono tarybos posėdyje Monika Kondratavičiūtė pristatė klausimą dėl Anykščių rajono savivaldybės tarybos nario delegavimo. Buvo numatyta, kad  į Utenos regiono plėtros Tarybos kolegiją  Anykščių rajono savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui deleguoti Anykščių rajono savivaldybės tarybos narį Liną Pravilionį (Valstiečių frakcija). Tačiau buvo iškeltas ir kitas kandidatas Sigutis Obelevičius (TS_LKD).

„Praeitą tarybos posėdį jūs sakėte, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga neprisiima atsakomybės. Investicijos yra svarbus dalykas, Linas Pravilionis dirba su investiciniais projektais. Niekas Linui neturėjo jokių pretenzijų, jis žino, kaip rengti investicinius projektus ir linkęs prisiimti šią atsakomybę“, -sakė meras Kęstutis Tubis. „Abu kandidatai stiprūs, bet norisi išgirsti Sigučio nuomonę“, – paprašė Sonata Veršelienė. „Iš tikrųjų aš nedegu dideliu noru dirbt papildomai ir už dyką. Bet čia yra tam tikras pasiaukojimas“, – dėstė S. Obelevičius.

„Jei žmogus nenori dirbti, tai gal jo neverskim ir siųskim dirbti tą, kuris nori ir gali“, – oponavo „valstietis“ Romas Pačinskas. Tačiau 4 opozicinės frakcijos buvo negailestingos ir balsuodamos pasmerkė S. Obelevičių pasiaukojimui. Taigi Utenos regiono plėtros tarybos kolegijoje Anykščiams atstovaus jis.

Po balsavimo 5-osios opozicinės partijos atstovas „valstietis“ Algirdas Ananka sakė: “Kalbėjot, kad mes nenorim dirbt. Dabar pasimatė, kad mes norim ir turim žmogų, bet jūs neleidžiat“, – sakė A. Ananka.

Linas Bitvinskas

11 komentarų

 1. Cirką dar ne vieną pamatysim

 2. Stebėjau posėdžio transliaciją. Redakcija labai tiksliai perteikė situaciją. Tikras teatras – kaip gerai surežisuotame spektaklyje. Ir Sigutis liko savo vaidmeny – kas man susitarimai, ambicijos, Anykščių reikalai, jei aš pats iš to negaunu jokios naudos. Atsiskleidė tikrasis ilgamečio rajono vadovo veidas.

 3. Mano nuomone tarybos nariai, keldami kandidatą į atstovus, turėjo gauti kandidato sutikimą. Dabar, matome tarybinių laikų valdymo pavyzdį- kur partija liepia, ten partijos narys privalo eiti. Ar demokratiškai iš demokratų, socialdemokratų, liberalų pusės versti konservatorių dirbti, kai jis to nesiekia? Ar tai savivaldybės vykdomai valdymo politikai ir rajono tikslams nepakenks?

 4. Merui reikėtų jau suprasti, kad rajoną ne jis valdo. Meras tik sako kalbas ir pagal poreiki atkemša šampaną. 🙂
  Rajoną valdo taryba, o meras tik organizuoja posėdžius ir vykdo tarybos priimtus nutarimus.

 5. jeigu atsisako dirbti Anykščiams tai nemokėti atlyginimo tarybos nariams,kas čia darosi,o jeigu taip įstaigoje paveda atlikti darbą vadovas pavaldiniui ir atsisakai tai gali pasiūlyti,kad pasiieškok geriau ir lauk.

 6. dermokratai 4 metus taip „dirbs“ – bus liūdnas vaizdelis Anykščiuose.
  Bet, šiaip tai aiškiai matosi, kad baisiai Tubio bijo.

 7. Buvusieji žino, kad politikoje yra išmesti į patvorį, todėl nors taip balsuodami tenkina savo ambicijas. Tegul pasiraškažija, nors už tai brangiai ateityje sumokės

 8. Kiek dar šitos keturios partijos smukdys rajoną? Nenoriu dirbti, bet garbės tai nori…… Na ir prieš rinkimus bus kuo pasigiria, rinkėjai bus palankesni konservatoriams. Baisu

 9. ar ne perdaug bus mokama ~800€/men. šiems politikieriams?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.