Naujosios kavinės nuomos kaina – 23 tūkstančiai

Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus balsuojama dėl kavinės, kuri įrengta naujajame Tilto gatvės komplekse, nuomos.

 Aiškinamajame rašte teigiama, kad kavinę, kurios plotas 191,83 kv. m, bus siekiama išnuomoti viešo konkurso būdu 10 metų laikotarpiui.   

Anykščių rajono savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomas Tilto g. 2 administracinis pastatas su kavine bendras plotas – 457,16 kv. m.  Nurodoma, kad  nuomojamų negyvenamųjų patalpų plotas kavinei – 191,83 kv. m. Šių patalpų vertė – 310 753,09 Eur.

 Kavinė bus gana didelė – dvi salės (plotas – 51,15 kv. m ir – 32,66 kv. m), virtuvė (plotas –22,55 kv. m), rūbinė (plotas – 21,54 kv. m), 2 koridoriai (plotas – 6,97 kv. m ir – 21,96 kv. m), kitos patalpos – pagalbinės (tambūras, salės indų plovykla, daržovių sandėlis, darbuotojų buitinės patalpos).

Bus prašoma, kad tarybos nariai pritartų nustatytam pradiniam nuompinigių dydžiui – 10 eurų už 1 kv. m per mėnesį arba 23 019,60 Eur per metus (už visą nuomojamą kavinei skirtų patalpų plotą). Tiesa, teigiama, kad pagal turto nuompinigių dydžio nustatymo formulę apskaičiuotas pradinis nuompinigių dydis sudarytų 1,99 Eur už 1 kv. m per mėnesį. Tačiau nuompinigių dydis apskaičiuotas pagal turto nuompinigių dydžio nustatymo formules, Savivaldybės tarybos sprendimu gali būti didinamas atsižvelgus į išnuomojamo turto paklausą.

Teigiama, kad nuomojamos patalpos yra Anykščių miesto centre, patogioje komercinei veiklai vietoje, todėl siūloma pradinį nuompinigių dydį nustatyti 10 Eur už 1 kv. m per mėnesį.

Linas BITVINSKAS

19 komentarų

 1. Norėčiau ten matyti Mandrus puodus

 2. Norėčiau matyti mandria košę, puodase

 3. Kainos bus patiekalu aukstos.

  • Pažiūrėsim kas už tokią kainą nuomuosis. Ar nereikės penkių konkursų,kol bus kaina už kvadratinį metrą penki eurai.

 4. Pirmą kartą girdžiu, kad savivaldybės, ministerijos ar kokios kitos valdiškos įstaigos statytų namus nuomai. Taip daro verslininkai.

  • Laikai keičiasi

   Savivaldybės pereina į naują verslo fazę ! Geriausiai apsaugota įstatymais mafija – nes verslininkams gali lengvai „nosis nušluostyti“ …

  • Mažai girdi. Pakeliaukite po Lietuvą. Užteks pradžioje po gretimus rajonus. Bažnyčia stato, nes ne tik verslas supranta, kaip svarbu turėti pajamų. Apžvalgose pabrėžiama, kad šiuo atveju išsiskiria Lenkų rinkimų akcijos valdomas Vilniaus rajonas. Ten valdiškos istaigos nesugeba generuoti pajamų.

 5. Ot kad ten isikurtu Mandri puodai tai butu saunu .

 6. Kaina ne pagrindinė esmė, kuri čia pateikiama rinkėjų nuomonei pareikšti. Esmė glūdi turto paskirtyje, kuris pastatytas už ES paramos lėšas ir kurio paskirtis projekte numatyta-socialinio verslo paslaugoms, o ne komercinio. Bet, vietinė vykdomoji valdžia sugalvoja savus įstatymų interpretavimus ir galimybę pasipinigauti ant gautos paramos iš visų mokesčių mokėtojų sąskaitos.

 7. Šautuvo ir pistoleto kavinė čia būtų?!!!

 8. sumaste pastate ner ka veikt-tai kavine-prikepta ju sociai daugiau neisgalvoja kitu uzimtumu kitu veiklu .gal dirbs visa nakt juk sviestuvai gerai pasviecia.kazkokia valakyta.turbut atlyginimai mazi-dasidurs

 9. Svarstau ar bus pritraukti iš užsienio investuotojai į šį soialinį-bendruomeninį verslą ir Klasterį ar tik turto ir vietų pasidalinimas tarp savų pagal turimus politinius balsus valdančioje koalicijoje?

 10. Baikit su savo mandrais puodais Nieko ten gero iš jų.Teko valgyti ir dar su svečiais buvo truputį gėda.Ten turėtų įsikurti geras ir prabangus restoranas.Kad būtų ir patiems malonu pavalgyti ir svečius pavaišinti.

 11. toje kavinėje disžiausia pajamų dalis bus iš pagrabų,o jų nėra labai daug per metus.Ten tokie dižiulai balaganai,kad užpildyti niekad nebus,vienas nuostoli ir dar priedo nuoma

 12. Galėtų būti maisto banko valgykla,nuskurdusių alkanos tautos

 13. pagalvaojau gal mero patarėjai plėtos maitinimo paslaugų socialinį verslą ir šitose patalpose taip pat vartotojams pasiūlys savo produktus ir aptarnavimą. Turi jau patirties ir savivaldybė parems par kitas programas, kad sivažiuotų ir verslas ir patalpų užimtumas…

 14. Stiklų su langais daug

  galima ti perkelti augalus ir gėles iš Traupio šiltnamio ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.