Naujame „Šilelio“ numeryje skaitykite

Rinkimų į savivaldybės tarybą ir Anykščių mero postą   rezultatai parodė, kad aiškaus nugalėtojo nėra – kelios politinės jėgos iškovojo panašų mandatų skaičių.

Anykščių užtvanka ėmė „likviduotis“ iš karto po rinkimų.

Netradicinė mokykla Anykščiuose? Kodėl gi ne. Jauni tėvai pageidauja savo vaikams kitokios aplinkos.

Kandidatų debatuose skambėjo aštrūs klausimai – vieno kandidato teiravosi apie STT tyrimą, kito – apie prostitutes.

Taip pat naujame numeryje sužinosite, kokius filmus siūlo Kino namai, kokie kultūriniai renginiai vyks šį mėnesį Anykščių rajone. Bendruomenių puslapyje skaitykite apie šventes Budrių ir Vašuokėnų bendruomenėse.

3 komentarai

 1. NEPAKEISIT ŽMONIŲ VALIOS!

  Tuščios kalbos atsibodo
  Eikit jūs bum ta ra rai!
  Jei rinkėjai nori Tubio –
  Tai ir rinks! Ir bus gerai.

  Susimovė juk „Anykšta“
  Su tuo Bauros Vaiginu.
  Tiesiai kerta jai rinkėjas:
  Tubį rinkti ketinu !

  Jei žmonėms tinka duetas
  Kęstutis su Sigučiu,
  Tamstos nieko nepakeisit
  Šeimynėlės laikraščiu.

 2. Kokia ji Morta ,pasikeitusi varda ,o dabar dar kaźkokia nesamone rezga .Ir iš kur tokie atsibaladoja pas mus ,kad pradeda savo idejas kišti ,kodel nesiūle ten iš kur atvare ? Niekas neklause tikriausia .

 3. Renkantis Obelevičių...

  Gal geresniam supratimui pacituosiu buvusio mero S. Obelevičiaus žodžius: „Yra pas mus tokių politikų, kurie šneka nesąmones, girdi Anykščiams reikia keisti savo strategines kryptis – atsisakyti turizmo ir vystyti pramonę… Jeigu toks, atsiprašant, durnius ateitų į valdžią, nežinia, kokiais tempais prasidėtų Anykščių regresas“. Taip anuomet kalbėdamas mąstė ir, tikėtina, tebemąsto ponas Sigutis Obelevičius. Jis tada net nesusigaudė, kad buvo siūloma ne turizmo atsisakyti, bet nerealaus kurorto kūrimo.
  O kaip mąsto S.Obelevičius dabar, kai šitokia masiška jaunimo emigracija iš Anykščių rajono? Kai iki šiol nėra gerai apmokamo darbo rajone! Ar atsiprašė S.Obelevičius rajono žmonių už šitą konservatorių sugalvotą „priverstinę kurortizaciją“? Kol kas – ne!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.