Naujai paskirtas Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorius telefonu neatsiliepia (papildyta)

Nuo balandžio 20 dienos Anykščių turizmo ir verslo informacijos centre įvyko „pareigybių rotacija“. Nuo ketvirtadienio direktore nebedirba Renata Gudonienė.

Buvusio Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus potvarkiu laikinai įstaigai vadovauti buvo paskirtas  buvęs Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pavaduotojas Rimantas Bikinas.

Šįryt „Nykščiai“ telefonu bandė tris kartus susisiekti su naujuoju Anykščių TVIC direktoriumi, tačiau į skambučius direktorius neatsiliepė. Tad kyla natūralus klausimas, ką daryti turistui, atvažiavusiam į mūsų kraštą, jei jis norėtų kažko pasiteirauti. Beje, TVIC tinklapyje nėra pakeistos informacijos apie darbuotojų pareigybių pasikeitimą.

Po kurio laiko laikinasis direktorius paskambino į redakciją ir paaiškino, kad atsilepti negalėjęs, buvęs pasitarime. Anot l.e. direktoriaus pareigas einančio R. Bikino, kol kas viskas neaišku. „Mane eiti šias pareigas paskyrė buvęs meras. Rajone politinė situacija pasikeitė, kaip čia bus su mano pareigomis, spręs naujasis meras Kęstutis Tubis, todėl dabar apie situaciją įstaigoje nieko pasakyti negaliu. Kai būsiu patvirtintas naujojo mero, tada kalbėsimės“, – sakė R. Bikinas.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. Nuo kada turistus konsultuoja direktorius? Gal truputį galvokit, ką rašot, nes iš didelio noro sukurti intrigą, labai stipriai persistengiate…akivaizdus purvo pilstymas…

  2. Sunkiai bendraujančių žmonių kontorėlė. O gal jų ten tiesiog per daug. Nežinodami, ko prasimanyti, išėjo prieš saulutę šildytis. Vieną reikia palikti, o kiti lai eina namo.

  3. buvau ir susidariau tokį vaizdą,kad ten kažkas negerai su TVIC ir manau,kad tiek darbuotojų nereikalinga. (tokius atsiliepimus girdėjau ir anksčiau),bet gal but bus naujas vadovas ,pasikeis.

  4. FAKTAS,NAUJAS VADOVAS,SU NAUJO MERO NURODYMU,TA PONIA TURI BRUKTI LAUK,KUO GREIVIAU,DAR JI TIKISI,KAD KESTUCIUI NELEIS BUTI MERU,PONAS BAURA,JAU BUVO APSIGYVENES TVIC

  5. Jei as operatorius,tai tu garso rezisierius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.