Namai renovuoti, o gatvės siaubingos

Socialiniuose tinkluose anykštėnas „bėdavoja“, kad daugelis Anykščių miesto ne centrinių gatvių blogai tvarkomos, o jomis dažnai važinėjant laužomi automobiliai.

Labai įdomu ar Anykščių mieste tvarkomos ir lopomos tik pagrindinės gatvės ir tos, kurias turistai tik mato? Anykščių rajono savivaldybės mere Siguti Obelevičiau, ar jūs norėtumėte savo automobilį laužyti tokiuose įvažiavimuose prie daugiabučių, kaip kad mums tenka daryti…

Čia gatvelė, kuri yra prie daugiabučių Mindaugo 4, 6, 8. Namai renovuoti, tvarkingi išoriškai, žiūrisi gražiai nuo pagrindinės gatvės. Bet, kad privažiuoti prie namų ar pasistatyti automobilį, kažkokia tragedija. Ir jaučiu, mieste ne vienas toks kiemas ir gatvelė prie daugiabučių namų. Gal savivaldybė teiksis skirti lėšų ir tokioms gatvėms paremontuoti po žiemos?“ – tiesiogiai į merą feisbuko paskyroje kreipiasi anykštėnas.

Socialiniuose tinkluose šiandien pasirodė dar viena žinutė apie netvarką mieste.

„Ramybėj iš po žiemos štai tokie laiptai. Tikėtina, kad nuo tos “piktos” druskos, kuri buvo naudojama barstymui. O tokiais laiptais vaikščioti nesaugu, ypač tamsiu paros metu. Kažin, ką apie tai mano komunalininkai?“ – rašo anykštėnai.

O ką apie tokius laiptus mano savivaldybės administracija? Gal laukia, kol kas nors iš miestelėnų nusisuks sprandą ir tik tada sureaguos?

NYKŠČIAI

13 komentarų

 1. Informacija

  visiems neužtenka savivaldybės lėšų. Gyventojai ar jų bendruomenės gali teikti pasiūlymus ir rašyti projektus dėl ifrasrtuktūros gerinimo pagal savivaldybės finansuojamas programas ( gyventojų ir esimo saugumo gerinimas) ir pateikto projekto paraiškai surinkus tinkamą vertinimo balų sumą gali gauti daliniį finansavimą teritorijos ir kiemų tvarkymui.

 2. Patys vairuotojai ir kalti , bevazinedami ir isdauzo tas duobes , pestieji juk gatve nevaiksto. , o per laiptus gal kazkoki sunku krovini trauke ir isdauze.

 3. ir nesarmata patiems taip prašinėt iš mero ne statybininko dėl kelių laiptų pakopų užlyginimo cementiniu betonavimo mišiniu iš Bikuvos. Taigi čia ir moteriškės iš 3-o amžiaus universiteto sulipdyt sugebėtų per praktinius mokymus vietoje saldainių valgymo, o jeigu yra vyrų tuose namuose, tai ko nepaima ir nepasitvarko prie savo namų. Įpratę kaip prie savietų santvarkos tik iš valdžios laukt – kad viskuo pasirūpintų kaip kad kokiais broilerių viščiukais bobūtės rūpinasi.

 4. Taip daugelis namu Ramybes mikrorajone renovuoti tik atrodo labai graziai deja daugiabuciu kiemuose siuksles turbut nera valytoju ir automobiliu aiksteles isdauzytos duobetos labai truksta tvarkos Vaziuojant Ramybes gatve prie gatves i akis krinta darzai jei taip galima pavadinti apauge krumais zolemis tikrai taip neturetu buti

  • taigi jau pavadinimas mikrorajono viską pasako-ten tik ilsėtis amžinos ramybės laukiant raudonų plytų pastate, miesto gyvybė ir savivaldybės prioritetas yra Tilto g. ir A. Baranausko aikštė, dar Vilniaus g.

 5. A tai ka, zmonems taip iseina nebegalima vaziuot su masina, nes duobes „ismusa“. Tai kaip jiems i darba nuvaziuot? „Skraidanciu“ masinu lyg ir nera. Tam keliai ir skirti, kad vazinet galmetu. Juk nieko amzino nera. Drabuzi ar kojines ilgai devint, taip pat pasidaro skyleti, tai tenka lopyt. Tas pats ir su keliais. Veikiami gamtos ir kitu veiksniu jie pasidaro duobeti.

 6. Ir juos reikia taip pat „lopyti“.

 7. Kai komentarus rašo žmogus iš Fronto partijos sąrašo, tai …
  Apygarda: Raseinių (Nr.42) Iškėlė: „Fronto“ partija
  Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
  „Fronto“ partija iškelti kandidatai:
  Numeris sąraše Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
  1 Algirdas PALECKIS 52. Zarasų – Visagino
  2 Vytautas PETKEVIČIUS
  6 Giedrė GORIENĖ 46. Pakruojo – Joniškio
  59 Marijona FERGIZIENĖ

 8. vazineju pro ten kasdien ir nieko blogo ten nera , nereikia lekt kaip akis isdegus .

 9. Spėju, kad šiltuoju metų laiku savivaldybė pasamdys rangovus, kurie sutvarkys ir šaligatvio su pakilimo/nusileidimo laiptais dalį ir avaringumą keliančias gatvės duobes. Papilomų lėšų dėl miesto infrastruktūros priežiūros gavo iš turisto nakvynės mokečio. Jeigu gerb. vicemeras visos sumos neišobliuos į medinių takų lentas, tai viskas čia bus gerai.
  Beje, rinkimams artėjant, socialdemokratų partija norės pasižymėti tik gerais atsiliepimais 🙂

 10. Nera pinigu, ar smegenu?

  Meras is prigimties priprates klampoti, gal del to jam nesimato. Tokiu gatveliu ir gatviu pilnas miestas. Aiksteles prie prekybos centru ir parduotuviu dar baisesnes.

  • ko tu čia ant mero dedi, jeigu miesto ir rajono ūkiniai reikalai atiduoti tvarkyti ūkininkui, mero pavaduotojui, socialdemokratoriui. Gal dėl to ir tvarka miesto ūkyje kaip prie sovietinio kochozo laikų, kai dar šis būsimas politikas praktiką atlikinėjo prie fermų ir politikos mokėsi iš buvusio kochozo pirmininko.

 11. Svarbu namukų ir kioskiukų

  pristatė už kelis milijonus, svarbu kad eglių ir fejerverkų pripirko už keliasdešimt tūkstančių….Kaip gera svetimais pinigais taškytis! Savo atlyginimais tvarka valdžiažmogiai mieste darytų..kaži ar ne gražiau būtų ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.