Naktis, varvant vandeniui

Anykštėnai Liudiškių gatvėje praleido neramią naktį, nes įvykus vandentiekio avarijai negalėjo prisišaukti avarinės tarnybos.

Besisunkiantis per lubas vanduo Liudiškių gatvės 29 name pastebėtas apie 21 valandą. Pasak liudininkų, atvykęs žmogus pažiūrėjo ir pasakė, kad atvyks rytoj, nes per naktį nieko blogo neturėtų nutikti. Vis dėlto, apie vidurnaktį vanduo jau visu smarkumu ėmė bėgti į butą, kur gyvena dailininkas Vladas.  Iniciatyvos padėti žmogui ėmėsi greta gyvenanti Aldona Dilienė, kuri pradėjo skambinti nurodytu  avariniams atvejams telefonu, norėdama sulaukti pagalbos, tačiau telefono niekas nekėlė. Buvo kreiptasi ir į policiją, bet žinoma, kad policija tokių problemų nesprendžia. Pasak A. Dilienės, tiek ji, tiek buto savininkas  avarinei tarnybai skambino kas pusvalandį, bet ragelio niekas nekėlė.  Taip praėjo visa naktis.

Galiausiai 7,38 val., kaip sakė A. Dilienė, atvyko santechnikai, kurie surado, kur įvyko gedimas. Žinoma, per naktį vanduo užsėmė dailininko butą, sušlapo sienos ir paveikslai.

„Tenoriu atkreipti dėmesį, kodėl AVARINĖ TARNYBA negali pagelbėti. Trūksta darbuotojų (santechnikų)??? Ar kitos problemos? Apsimesti ir nematyt/negirdėti aš negaliu. Būkime bendruomeniški ir pilietiški“, – į šią problemą atkreipė dėmesį A. Dilienė, juk avarijos nesirenka, kada joms įvykti.

Pasak A. Dilienės, šia problema turėtų užsiimti tie, kurie ruošiasi valdyti rajoną, kad tokie atvejai nesikartotų.

Linas Bitvinskas

12 komentarų

 1. Baisu, baisiau ir būti ne gali, avarinę tarnyba atseit naktimis ne dirba , kyla klausimas kam iš vis tokia tarnyba reikalinga , kokie vadovai tokia ir tarnyba. Rajono vadovai ši atvejį turėtų rimtai įvertinti.

 2. Žinoma, per naktį vanduo užsėmė dailininko butą, sušlapo sienos ir paveikslai.Cia ka,vandens iki langu prisirinko,po apacia kaimynu ner ,ar vel nyksciai intrigas kekia?

 3. Taigi namą administruojančią įmonę gali buto savininkad oaduoti į teismą dėl žalos atlyginimo ir viskas išsisoręs. Kam čia politiką ir rinkimus į savivaldą painioti, kai viskas yra sprendžiama pagal LR Civilinį kodeksą.

 4. Idomu ka ti daro po klinika bobcat vazineja vidun ir veza zemes tuoj sakys pastatas griuna

 5. Kiek žinoma vanduo buvo užsuktas iki ryto,bet kažkam knietejo atsisukti,manau ieškokit kaltų tarp savo namo kaimynų.

 6. Kiek žinau tai vanduo buvo užsuktas,bet va kažkam iš kaimynu prireike ir atsisuko….ieškokim tarp savų pirma o tada kaltinkim,ponia Diliene tuo labiau nerašo apie kaltininke kaimyne kuri tyčia neatidarė durų

 7. Ačiū reik sakyti Dilienei o ne kritikuoti. Kad avarinė tarnyba dirba blogai tai rajono vadovams didelis minusas prieš rinkimus.

  • ne dabartiniams rajono vadovams blogai prieš rinkimus, o partijai, kurios politinis narys vadovauja avarinei tarnybai ir komunalinių paslaugų bendrovei.

   • sudirbs visiškai Sonkei rinkiminį piarą jų partijos šulai iš komunalinio, ligoninės ir turizmo centro taip prastai dirbdami, kad mažai nepasirodys. Ai, dar tiesa, du veltiniai seniūnai yra pastatyti, tai tik būgnam mušt tetinkami.

 8. Alfrydui
  negali niekaip užmiršti, kad buvai išgrūstas iš darbo atliekų rūšiavimo aikštelėje, todėl pastoviai ir lieji savo tulžį.
  Nereikia malti š…., – tą vakarą santechnikas iškviestas laiku atvyko ir užsuko vandenį . Ieškoti reikia kaltų ten kas tame name tyčia vėl atsuko vandenį.

 9. Ponas Alfredai jai nežinote situacijos gal geriau nekomentuokit gyvenu tam bendrabuti ir tikrai maciau kaip viskas buvo tuo labiau cia kalta mūsų namo gyventoja o ne santechnikai ar valdžia jie viska padare manau kaip priklauso.

 10. tai kuri kaimynė kalta? Ar ta,kuri sukėlė sumaištį,ar 92m.močiūtė,kuri niekam durų nedaro ,išskyrus vaikus???Juk buvo vanduo užsuktas ir viskas but buvę gerai jei ne kažkieno noras ,,paš…po kryžium,, kažkam iš valdžios…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.