Mūsų Anykščiai turistinis miestas?

Socialiniuose tinkluose anykštėnė patalpino nuotrauką, kurioje užfiksuotas pačiame miesto centre, namo kieme, stovintis sulūžęs suolelis.

Prieš porą metų, 2021 m. pavasarį, rajono savivaldybė iš UAB „Naujieji ženklai” už beveik 12 tūkst. eurų pirko septynis lauko suoliukus ir keturias lauko šiukšliadėžes. Jie pastatyti toje pačioje J. Biliūno gatvėje. J. Biliūno 22 namas yra bene prieš pat savivaldybės langus. Nejaugi nė vienas valdininkas nepastebėjo šio „susidėvėjusio“ suolelio?

„Anykščių mieste buvo keičiami suoliukai. Tikrai gražūs ir kai kurie – patogūs. J. Biliūno 22 namo kieme, po dideliu ir gražiu klevu, stovi senas, sulūžęs suoliukas. Šio namo močiutės labai jį mylėjo ir kasdien daug metų sėdėjo…deja. Stovi pačiame miesto centre, turistų ir praeivių matomoje vietoje. Gal būtų galima pastatyti naują (su patogiu atlošu) suoliuką? Tikrai būtų smagu visiems, o ypač – J. Biliūno 22-ojo namo močiutėms“, – savo socialinėje paskyroje rašo anykštėnė.

14 komentarų

 1. Mero patarėjas ar nešitame kieme gyvena? Galėtų iš reprezentacinių mero lėšų nupirkti kaimynams naują suolelį, jeigu jau gyventojų tarpe nebėra nė vieno, turinčio sveikas rankas ir galinčio naują skersinuką iš Bikuvos už 4 Eur nupirkti ir pritvirtinti.

  • Normalus žmogus skersinukais tokio suoliuko nerenovuos. Sutrūnijo visai Sigučio valdymo metais. Ne tik suoliukas sutrūnijo…

 2. Valstiečiai tik pinigams iš tarybos nario algų fondo paimti reikalingi. Gauja, pradėkit dirbti!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Jei atvirai, tai atvirai ! :)

  Pūva suoleliai , pūva takai,
  Paliks Anykščiuos vien tik vilkai…
  Vaikai negimsta, jauni migruoja
  Grabai seniokų kapuos važiuoja…

 4. Jei neklystu, tas suoliukas ne savivaldybės nuosavybė, o buvo padovanotas kažkokios privačios organizacijos. Tai teoriškai ta organizacija ir turėtų rūpintis jo remontu.

 5. Reikia dažniau pereiti pėstute miestą ir pasimatys daugiau problemų. Suoliukų reikia su atrama, o ne kaip gulėtų, kurie nepatogūs ir žemi. Prie senų kapinių įėjimas, cemente įspaustos galios pėdos, labai nesaugu.

  • Tamsta informuokite savivaldybės bendrojo ūkio vedėją. Jis kol negauna nusikundimų iš gyventojų konstatuoja kad viskas mieste atitinka normas.
   Gal jo skyriays pavaldiniai neteisingai informuoja vedėją.

 6. Turistai to suoliuko tikrai nepastebės, o va palei taką paupiu dilgėlės žmogaus ūgio tai jau tikrai gražu, kituose kurortuose to tikrai nėra

 7. šiukšlynėlis

  ir tiek. Pro auto langa mažiau matosi, be to, ne visur ir privažiuosi.

 8. Šaltupio 12. Kiemas – sąvartynas. Renovacija antri metai. Miesto centras, sinagoga apgriuvusi, turistai mato griuvėsius ir siukšlyną

 9. dėl suoliukų…dažnai tenka matyti, kaip sunkiai pagyvenę žmonės eina Kalno gatve. Pažįstu ir silpnai matančią moterį, kuri gyvena už kalno ir kuriai tikrai problema- įveikti kalną. Ar negalėtų atsirasti tokia „stotelė“- suoliukas kad ir ties garažais? kiek pasižiūriu, jis niekam netrukdytų…

 10. Betvarkė, ir šiukšlynai, kaip ir Velnių festivalis, garsina Anykščius

 11. Stovi tame daugiabučio kieme prie kiekvienos laiptinės puikūs suoliukai. O šitas patvoryje nežinia iš kur gyventojų atitemptas. Kas pastatė tegu ir rūpinasi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.