Mūšio dėl Zitos Neniškienės kėdės nebuvo

Šiandien vyko 42-asis Anykščių rajono tarybos posėdis, kuriame centrinis klausimas buvo darbo sutarties nutraukimas su Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktore, pasibaigus jos kadencijai.

Opozicijoje esantys liberalai Saulius Rasalas ir Lukas Pakeltis kažkaip nedrąsiai kėlė klausimą dėl Z. Neniškienės. S. Rasalas buvo įsitikinęs, kad meras Kęstutis Tubis parinko personaliją pavaduoti Z. Neniškienei. „Čia ne klausimas, nematau reikalo kalbėti“, – atsakė S. Rasalui meras.
L.Pakeltis teiravosi, kam reikalinga pavaduojantis asmuo, jeigu tas funkcijas toliau galėtų vykdyti buvusi direktorė. Meras į tai atsakė, jog PSPC nėra pavaduotojo pareigybės, o D. Buterlevičienė eidavo direktorės pareigas pačios Z. Neniškienės teikimu. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Sigita Mačytė – Šulskienė teigė, kad su Z. Neniškiene tektų iki konkurso sudaryti laikinąją darbo sutartį, o D.Buterlevičienei pavaduoti direktorę reikia pagal pareigybę. Rajono tarybos nariai beveik vienbalsiai nubalsavo už šį nutarimo projektą, susilaikė tik 4.
Darbo sutartis su PSPC direktore Z. Neniškiene pasibaigia 2018 m. liepos 16 d., suėjus sutarties terminui. Rajono tarybos nariai balsavo už tai, kad PSPC atsiskaitytų su Z. Neniškiene jos darbo sutarties pabaigos dieną ir išmokėti jai priklausantį darbo užmokestį, kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas. Z. Neniškienei nustatyta vieno mėnesio jos vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka.
Taip pat pavesta viešosios įstaigos Anykščių PSPC Vaikų raidos sutrikimų
reabilitacijos tarnybos vedėjai Dalei Buterlevičienei atlikti VšĮ Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus funkcijas, kol bus paskirtas naujas centro direktorius.

Linas BITVINSKAS

16 komentarų

 1. Sarmata konservatoriams

  Neniškienės vietoje išstočiau iš KONSERVATORIŲ partijos. Liberalai ją giną nuo Tubio pažeminimo, o konservatoriai tyli kaip kaliošai ?

 2. konservatoriai paliko ja suesti

 3. Daktarę pažįstu apie 40 metų. Galiu tik geru žodžiu minėti. Sveikatos ir sėkmės DAKTARE.

 4. Kas tam Tubiui užėjo, visus nori apjuodinti ? Kuo nusikalto mūsų daktarytė ?

 5. Prie ko čia Tubis? Daktarei baigiasi kadencija. Ji sprendžia pati, ką veikti. Tubis nejuodina jos, juolab, kad ji žmonių mylima gydytoja. Sėkmės jai.

 6. sekmes tau zita,laikykis

 7. sekmes tau zita,laikykis ir stiprybes tau

 8. Tauta sako, kad...

  Ei, susimovusios Liberalų partijos likučiai! Nedrįskite savo primityviu politikavimu tepti balto Zitos Neniškienės chalato !!!

 9. konservatoriai tyli kaip kaliošai

 10. Azartiškas

  Būtų gera kova jei kandidatuotų Tubis, Vaiginas ir Neniškienė. Antrame ture susitiktų poliklinika prieš ligoninę. Įdomu kas laimėtų.

 11. Sėkmės daktarei Zitai.

  Neniškienės vadovaujami gydytojai ir ta gydymo įstaiga visad buvo žeminama ligoninės administratorių. Tai šlykštu.

 12. Kada gi ateis eile Vaiginui ?im

 13. Gera naujiena

 14. Atėjo gera žinia kad išeina ponia Zita o dar blogesnė kad pastato vadovauti pačią blogiausi darbuotoja poliklinikos su daug žalingų įpročių turinčių žmogumi kur žiūri savivaldybė kad tokius žmones stato į tokias vietas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.