Moteris vyrą, vyras moterį…

Gegužės 9 dieną, apie 19.00 valandą, Kavarsko seniūnijos Laviškio kaime 1983 metais gimusi neblaivi (nustatytas 1,41 prom. girtumas) moteris namuose smurtavo prieš 1976 metais gimusį neblaivų (nustatytas 2,04 prom. girtumas) vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

                      Gegužės 9 dieną, apie 19.00 valandą,  Kavarsko seniūnijos  Laviškio kaime 1976 metais gimęs neblaivus (nustatytas 2,04 prom. girtumas) vyras namuose smurtavo prieš 1983 metais gimusią  neblaivią (nustatytas 1,41 prom. girtumas) moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

3 komentarai

  1. jetau jetau , nuo kavarcka jau kas su gerimu nenebuva senai girdet , ir va tai tau , gal cia is sena papratyma pergales diena kalta , kas ti dabar gali zinot.

  2. Okaip gerai tik balsuokit nz laisves partija.dekokit Ausrinei uz norkotiku leiimo .degtines pardavimoa ilginimo laiko.uz vyru su vyru samtuoka ,o o dar linksmiau bus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.