MML finale – „Kavarskas“ iš Kavarsko

Mažų miestelių lygos krepšinio čempionate A diviziono finale dėl sidabro žiedų apdovanojimų ir stipriausios Mažų miestelių krepšinio lygos komandos titulo kausis Kavarsko „Kavarskas“ ir Joniškio “ SK Vieningi“ komandos.

Paaiškėjus, kad finalinio ketverto varžybos vyks Joniškyje, šio miesto klubui „SK Vieningi“ papildomos energijos pusfinalio dvikovoje ieškoti nebereikėjo. Joniškiečiai, vedami Pauliaus Klemo, rungtynes prieš Trakiškio „RomeoGYM“  laimėjo 83:68 ir taip tiesiausiu keliu pateko į finalą.

Tiesiausiu keliu į finalą nužygiavo ir Kavarsko krepšininkai. Jie jau pirmajame kėlinyje pademonstravo savo pasiryžimą šiemet žaisti dėl pagrindinių apdovanojimų. Vis dėlto Šilalės krepšininkai bandė kabintis į rungtynes ir visų rungtynių metu buvo arti varžovų, galiausiai Kavarskas atsilaikė nugalėjęs 86:80, seriją laimėjo 2:0 ir taip pat žengė į finalą.

Kavarsko komandoje 24 taškus pelnė Tomas Markevičius, 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Tomas Šiškevičius.Pegaso komandoje lyderiu buvo be keitimų žaidęs Mindaugas Norvaišas, kurios sąskaitoje 28 taškai, 26 pelnė po traumos grįžęs Lukas Petkevičius.

Tiek Kavarsko tiek Joniškio komandoms tai pats sėkmingiausias sezonas šių klubų istorijoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.