Miesto šventė – gera nuotaika, puikus oras ir visko labai daug

Gimtinė tai vieta, kuri traukia, kuri kviečia, kuri įsiurbia į save. Miesto  šventė draugėn subūrė anykštėnus ir kraštiečius, atvykusius iš visų šalies ir pasaulio pakraščių. Ši graži šventė su išskirtiniais renginiais, atrakcijomis, naujomis pažintimis, bendravimu su seniai matytais draugais ilgai išliks daugelio atmintyse. Kalbinti šventės dalyviai visi kaip vienas, gal kiek kitokiais žodžiais, sakė: „Nuostabi šventė, tinkamas oras, visko labai labai daug, stebimės organizatorių išmone ir išradingumu, nuotaika puiki, mes laimingi dalyvaudami ir būdami čia“.

Dalina RUPINSKIENĖ

 

8 komentarai

 1. Labai graži šventė.Ačiū.

 2. šventė tai gera,bet kas sustatė programą tai tikrai neturi smegenų.žmonės su mažais vaikais 10 val jau ėjo namo,tai ar negalima buvo leisti fejerverkų apie 10 val,juk vaikams tai tikrai įdomu,o čia vidurnakty ,tiems jau šlitinėjantiems,kuriems jau fejerverkai nelabai rūpėjo.

 3. kur jos grozis danute ,aluja

 4. mažiau, bet kokybiškai. Vakaro koncertas tragiškai baisus.

 5. Jau seniai vakaro koncerte nebuvo tokios geros ir teisingos muzikos

 6. Pernai metų šventė buvo geresnė

 7. truputi sugadino nuotaiką prie scenos,kai pamatėm,kad rezervuota.Laukiam kas atsisės,o ir sulaukėm.Spėkite, kam buvo paliktos vietos tik ne svečiams,o mūsų išrinktiesiems. Pasėdėjo,pasėdėjo ir dingo,o tada ir mes eiliniai galėjome pritupti į šiltas kėdes.Ne pavydas,bet kažkaip apmaudu ir nelabai gražiai atrodo. Šiaip tai šventė gera nieko daugiau neišeina sumastyti. Ačiū

 8. Šventė puiki, tik gaila, kad ne visi koliažai buvo pristatyti… Koliažas “Mes” pasiėmė visą garbę.
  O juk buvo graži iniciatyva… Iš gausos anykštėnų nuotraukų sukurti koliažai buvo “paslėpti” – koplyčioje “Anykščių koplyčia”, kultūros namuose “Puntuko akmuo”, o “Laimės žiburys” ilsėjosi bibliotekoje ant sofkutės…
  Kažin kiek anykštėnų matė šiuos šedevrus “gyvai”? Na gal kuris nors atkreipė dėmesį į reklaminį skydą miesto centre, nes ten šie koliažai šmėžavo. Bet daugiau jokios informacijos – nei kas tai padarė, nei iš ko tai padaryta.
  Nuostabūs darbai, puiki iniciatyva tik… liko nepastebėta…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.