Meras teigia, kad nebuvo paslėpto noro susidoroti su direktore

Rajono tarybos posėdyje  Audronius Gališanka teiravosi, kaip baigėsi auditas  VšĮ „Sveikatos oazė“, ir teigė, kad tiek įstaiga tiek direktorė, pradėjus auditą pagal anoniminį skundą, patyrė  reputacinę žalą. Meras su tuo nesutiko.

„Baigėsi auditas VšĮ „Sveikatos oazė“, kuris taip triukšmingai prasidėjo, gal galite mere pakomentuoti“, – klausė Audronis Gališanka.

„Bučiau ir be klausimo į šitą klausimą atsakęs. Yra ataskaita dėl finansinio audito, mes su direktore (Sonata Veršelienė, – past), medžiagą aptarėm. Kaip čia pasakyt – ten nieko baisaus auditas nėra radęs, bus šita medžiaga vieša“, – sakė S.Obelevičius.

„Tikrai, kaip meras pastebėjot, kad reikia pakviest kontrolierių – buvo galima ir dabar pakviesti, kadangi auditas buvo paskirtas pagal anoniminį skundą, kas kelia abejonių, ar čia verta išvis tokius tirt, o pasibaigia tyliai – skaitykit informaciją tinklapyje ir viskas kaip ir gerai. Šiuo atveju įstaigai ir vadovei buvo padaryta reputacinė žala, niekas ir negali pasakyti, ar čia ir nebuvo tikrieji audito tikslai. Aš manau, ką dabar galima padaryti, tai pasakyti direktorei ačiū, kad baseinas veikia, finansinė padėtis stabilizuojasi, objektas tokiu sunkiu metu išsaugotas. Kontrolierius turi ateiti. Jei jau pradėjom, tai ir pabaikim iki galo“, – sakė A. Gališanka

„Pats kontrolės procesas nedaro reputacinės žalos. Žala būtų padaryta, jei auditas nebūtų paskirtas.  Nebuvo jokio paslėpto noro susidorot su direktore ar kažko panašaus“, – tikino S.Obelevičius.  

Nuspręsta, kad kitame tarybos posėdyje dalyvaus tiek kontrolierius, tiek VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorė Sonata Veršelienė , kurie tarybos nariams ir atsakys į klausimus.

Linas BITVINSKAS   

7 komentarai

 1. daba Augustina bus direktuore?

  .

 2. Ei anykštėnai ! :)

  Siūlau patobulinti straipsnelio pavadinimą taip: „Meras teigia, kad, skirtingai nei A. Vasiliausko atveju, nebuvo paslėpto noro susidoroti su direktore.“ Kaip manote jūs? Geriau skambėtų? 🙂

 3. Pamąstymui visiems.

  Mano nuomone, kadangi Sonata iškėlė savo kandidatūrą į rajono merus – prasideda tokia „rimta“ rinkiminė kompanija labai tapati Kęstučio Tubio atvejui. Tai naujas kandidatas galintis pakišti koją dabartiniams ponams. Galbūt prieš moterį nedrįso kviesti STT būtų gėda, tai sugalvojo patikrinimą. Nenustebčiau…. Man atrodo dabar į anoniminius skundus nereguojama, o kad nieko nežinojo blefas. Kaip elgėsi meras su mokslų daktaru A.Vasiliausku vydamas jį iš rajono irgi sakys, kad nieko nežinojo. Dabartinės mūsų valdžios atstovų vadovavimo ir elgsenos lygis lygus????? Lauksime kada ir ką vėl puls.

 4. Nieko nestebina

  Ožynui visos priemones galimos .

 5. situacija jau pasikeitė ir ponia eksdirektorė išvengs dabartinės rajono tarybos šalto dušo dėl audito rezultatų, nes pasitraukė pati iš užimamų pareigų.

 6. Jokios atsamomybės ?

  Įmonę jeigu nubankrotino, kad tik rajono nenubankrotintų ? Atsargiai rinkit !

 7. Kiek gali Obelevičius nebaudžiamai šmeižti kitus ir savo intrigėles sukti? Darbo metu tik rinkimais užsiema, taryboje tik intrigas suka. Gal gana rinkti į valdžią tokius dykaduonius ir melagius. Tegu fotkina savo gėlytes, rašo knygas, nes rajonuj vadovauti nesugeba. O tas susidorojimas su konkurentais ir kitų šmeižimas juokingas. Gerai Gališanka ir sako, sugadina reputaciją, o tada jau nieko baisaus nerado ir bankroto nebuvo ir nebus. Bet jau antis paleista ir kiti nevykę politikai sėdi komentaruose ir toliau apie tą bankrotą, nors jo nėra ir nebus .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.