Meras pristatys ataskaitą

Paskelbta, kad  gegužės 30 dieną vyks Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdis.

18-ojo posėdžio darbotvarkėje numatoma balsuoti dėl 30 klausimų, taip pat išklausyti keleto pranešimų.

Anykščių savivaldybės meras Kęstutis Tubis  pristatys ir savo pirmųjų veiklos metų ataskaitą.

„2023 metų balandžio 20 dieną, prisiekęs tapti Anykščių rajono tarybos meru, pasirinkau iššūkio kelią. Pirmieji žingsniai šiame kelyje nebuvo lengvi. Rinkėjai, suteikdami man pasitikėjimo mandatą, įgalino imtis atsakomybės pasitikti iššūkius drąsiai ir atkakliai. Esu dėkingas visiems anykštėnams už mano kandidatūros rėmimą, tęsiu darbus tikėdamasis atliepti visų lūkesčius, spręsti problemas ir priimti sprendimus, keliančius mūsų nuostabaus, vidiniais ir išoriniais resursais turtingo krašto gerovę“, – ataskaitos įžangoje rašo K.Tubis.

Ataskaita sudaro 100 puslapių, iliustruotų nuotraukomis ir grafikais.

NYKŠČIAI

9 komentarai

  1. Jokiu darbu nesimaro

  2. Ataskaita kiek buhalino?? Ides savo nuotrauka su ispurtusiu snukiu?

  3. Pabezdejimas vandeny… burbulais isejo tik kvapas liko..

  4. Bandau nors vieną darbą prisimint – na niekaip nepavyksta. Gal galėtų jo rėmėjai įvardint kokį darbelį? Ką svečiams pasakyt kas naujo Anykščiuose? Kad meras kelis žmogelius perstumdė pareigose?

  5. Sveiki, Mere..,
    Ar buvote Svedasuos? Ar matėte pėsčiųjų takus? Tiesiog gėda… Dažnai važiuoju iš Vilniaus tai galiu palyginti pagrindines gatves.. Svėdasiškiams iki Kavarsko, kaip iki mėnulio… Jei Svėdasys nueisite nuo kapų iki mokyklos neišsinėrę kojos… Jums pasisekė… O kelias nuo Žaliosios iki Adomynės neišlaiko jokios kritikos… blogesnis nei Vilnius-Utena… Ką padarėte ar darote, gerbiamasis…? Pažymiu, kad per Svėdasus kas 3 min pravažiuoja treileriai… Ar norite, kad organizuotame blokadą?

  6. duokit kysi ir gal milicininkas pajudins pirsta. ar nezinote kaip mentai dirba?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.