Meras: „Po posėdžio siūlysiu ligoninės direktoriui trauktis“

Vyksta Anykščių rajono tarybos posėdis, jame svarstomi pasikeitimai Anykščių ligoninėje.

Meras Kęstutis Tubis per posėdį teigė, kad siūlys trauktis D. Vaiginui po posėdžio ir kvietė frakcijų seniūnus susitikti po posėdžio. „Mano kantrybė baigėsi, siūlysiu nutraukti sutartį“, – sakė K.Tubis.

20 komentarų

 1. Zosė de la' Antosė :)

  Patinka ir man medžioklė, kai medžiotojas pirmiausia pasiunčia savo šunį jau kraujuojantį žvėrį suuosti, aploti ir nustatyti jo blėstantį pajėgumą ir tada su naktiniu taikikliu šauti į subinę, nes į galvą šauti pačiam medžiotojui gėda – reiks į aukos akis pažiūrėti!
  O šuo geras, gerai loja, skamba jo aštrus balsas net už rajono ribų! Šiek tiek nepatytyręs, bet metai, kiti ir galės šuniukas dantimis paliegusį dramblį parversti miesto džiunglių platybėse 🙂

  • Dembavos daktaras

   Vakar siūlė trauktis iš pareigų šeimininko šuo, šiandien jau šuns šeimininkas. Gal ir baltų gėlių puokštė buvo skirta šeimininkui ? Negi kas dovanos gėles jo šuniui?

  • Ei kvaiša !

   Nepasirašinėk svetimu pseudonimu.

 2. Geras. Aš gi sakiau, kad to hieninio šuns lūpomis kalba kardadantis tigras!

 3. Pasiūlymas

  Vėl pasiūlykite Vasiliauskui. Ligoninė tikrai bus „aukštame lygyje“.
  Posėdis tam ir įvyko, kad D.Vaiginu atsiktatyti.
  Tik labai prasta forma. Gėda

 4. Pats laikas,kiek galima….

 5. Tik ne Vasiliauskas

 6. Tai be Vaigino nebėra kas galėtu ligoninei vadovauti nepakeičiamų nėra pats laikas spresti problema

 7. Nebijokite,neverkite ir nekeikite Mero,kuo greičiau gal dar suspes,kad nedingtu ir tie 400 tuk..euru kurie nepanaudoti ir nežino kur?Gal su pavaduotoja Almute pasidalys,O nepakeičiamų nėra

 8. Manau šita veikla,turėtų užsiimti prokurorai.

 9. Kurklių Rožė

  Biški teistas komunistas pasiūlė viešą poveikio prekybos variantą. Kodėl po posėdžio, o ne jo metu? Skamba kaip pasiūlymas vakare išgerti brendžio su kava?

 10. Kaip trauktis ,kai atbulini ismeta . Kaip medikas / o ir bet kas / zino .kad astuntoj desimti i prieki belieka dvi pavaros . Sprendima nebedirbti turi / turejo / priimti pats .

  • Labai įdomu dėl ko tam biški teistam buvusiam komunistui baigėsi kantrybė? Ar dėl Dulkio nevykusios reformos? Ar kad nebeišeina poveikiu prekiauti?

 11. Kaip tai savo partinį ,ar ponas Vaiginas ne valstietis? Kad metam iš pareigų specialistus,tai visi žinom o po to prašom sugrįžti,tik į žemesnes pareigas,nes pastatytas valstietis nieko neišmano.Baikit,gėda…

 12. daug galvoju

  mieli komentatoriai ,kaip norite taip galvokite,bet tvarkos nėra ligoninėje tai faktas . Nereikia įžeidinėti nei tarybos nario,nei mero. Kas pakliuvę buvote į šia įstaigą tai geriau grįžę namo ir nekomentuokite kaip,kas, nes kaip pajudinamas vežimas ir vėl blogai. Tegul ir toliau vadovauja,o jei netinka važiuokite toliau ir nebus triukšmo. Personalas manau kaip dirbo taip dirbs ir dar kolektyvą papildys nauji veidai,lėšų visada atsiras. Tarybiniai adijalai taip pat atlaikys ir langus, ir ligonius,svarbu šilta,remontas dar palauks.

 13. viskas. Keisti reikėjo prieš 10 metų. Bet nebuvo kam keisti.

 14. Visus senus bezdalius von

 15. Šlykštus būdas atsikratyti žmogumi, kuris vienu metu sugebėjo išlaikyti 2 ligonines.
  Šių dalykų neprisimenama.
  Carui gėda.

 16. Caras Komunistas

  Komunistams niekada negėda. Jų Komunizmo sistema sukurta griauti ir naikinti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.