Meras nenori, kad Anykščiuose pasikartotų Gedimino kalno scenarijus

Radijo stotyje „Nykščiai FM“ šiandien 16 valandą Anykščių savivaldybės neras Kęstis Tubis kalbės apie architektūrinius sprendinius ir kodėl nemato galimybės įgyvendinti Muziejaus kalvos atnaujinimo projektą.

Meras kalbėjo, kad toks projektas nėra tikslingas ir pamatuotas ekonomiškai. Vykdant jį reikėtų išdarkyti kalvą, o klausimas, ar po to jos neištiktų Gedimino kalno likimas. Taip pat K.Tubis dėstė apie Ramybės ir Pušyno mikrorajono projekto trūkumus ir ką statybininkai savo lėšomis pasižadėjo ištaisyti. K.Tubį kalbino Linas Bitvinskas.

Laida radijo stotyje „Nykščiai FM“ kartojama penktadienį ir šeštadienį 16 valandą.

Nykščiai

14 komentarų

 1. Tai nieko nepagristi antikulturisko mero paistalai.

 2. Anykštėnas

  jis ne meras, jis korumpuotas vagis! čia pirma.
  labai tikimės, kad bus nušalintas per ateinantį posėdį ir anykštėnai galės vėl ramiai darbuotis bei gyventi.
  Visiška stagnacija šiuo metu.

 3. pritariu

 4. Puikus sprendimas nestatyti tos architektūrinės niekalos. Ačiū, mere, neleiskite išdarkyti kalvos ir ištratinti biudžeto pinigų. Pagaliau turim žmogų, kuris moka skaičiuoti ir žiūrėti naudos, o ne švaisto pinigus neaiškiems projektams ir ekspertams kaip buvusieji konservatoriai-socdemai- skverneliečiai-liberalai.

 5. Anykščiai turi GASPADORIŲ .Išrinktą žmonių , Netaško pinigų . Ko nepasakysi apie buvusiuosius..

 6. Vorūtos kalną jau sutvarkė – pilį pastatė, Elmininkuose valgyklą įrengė, atėjo jau laikas tvarkyti Muziejaus kalną !

 7. Gimiau ir augau Anykščiuose, gamtos dėka Anykščiai tokie vaizdingi ir kiekvienas nemokšiškas įsikišimas išdarko gamtos vienovę. Teisingai sako meras. Prisiminkite anykštėnų poetą Baranauską,kad nebūtų taip kaip jo eilėse

 8. Ačiū dievui, turime protingą merą, kuris neleis darkytj miesto. Ta kalva mažytė, pajudinsi ir nuriedės su visu Vienuolio namu nuo kalno. Tokie žėgliai kokie buvo suprojektuoti netinka prie seno stiliaus namų. Nustokit buvusieji, kiršinti ir koneveikti protingai mąstančius. Jūs per keturių metų savo darbo laikotarpį padarėte labai daug klaidų, dėl to žmonės ir nerinko Jūsų kitai kadencijai. Atsibodot visiems su savo neveiklumu ir nesugebėjimu bendrauti su gyventojais, todėl ir gavot atsaką. Užteks svaidytis ir kiršinti žmones, galu gale nors savęs jau nebežeminkit. O mūsų meras šaunuolis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.