Meras Kęstutis Tubis: „Darbo merui padaugėjo šešis kartus“

Radijo stotyje „Nykščiai FM“ šiandien 15 valandą laidoje „Savivaldybės laikas“ meras Kęstutis Tubis kalbės apie rugpjūčio mėnesio savivaldybės posėdį, iš kur ima lėšų tarybos narių atlyginimams ir apie tai, kad socialinių išmokų biudžete numatyta suma jau išnaudota.

K. Tubis radijo laidoje pasakos, ką savivaldybė numatė gatvių tvarkymo srityje, apie tai, kaip nuostolingos įstaigos vadovui praeita valdžia skyrė premiją, kas vyksta rajono taryboje ir ar jau formuojasi dauguma.

Merą kalbino Linas Bitvinskas. Laida šiandien – 15 valandą, kartojama penktadienį ir šeštadienį 16 valandą.

-Nykščiai

9 komentarai

 1. Zosė de la' Antosė :)

  Jei merui darbo padaugėjo šešis kartus, tai logiška manyti, kad ir alga tiek kartų turėjo padidėti ? Ar padidėjo? 🙂

 2. Atsakykite prašau: Kada Komunalinis darys tvarką su konteineriais,kaip galima gyventi jeigu konteineriai stovi prie namų,o kokia smarvė,baisu.Matom kaip plauna,pripila kokios smarvės ir kas iš to juk švariai neišplaunami,maišai net supuvę iš jų bėga ir lieka asfaltas smirdantis .Baisiau kaip iš kiaulidžių.Kodėl nėra filmavimo kamerų ? Atėjo ruduo ir prasidės visokių liekanų iš daržų nešimas prie konteinerių. Valytojos turėtų atlikti darbą kaip priklauso ir kas turi valyti šaligatvius?

  • Čia politinis klausimas.
   Meras ne šiukšlininkas ir ne komunalininkas.
   Visas pretenzijas dėl bendrosios higienos normų ir reikalavimų nesilaikymo galite teikti tiesiogiai komunalinio ūkio bendrovei arba Anykščių maisto ir veterinarijos tarnybos vedėjui, rajono savivaldybės tarybos nariui, bei savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vedėjai, kurie atsakingi už plintančių užkrečiamųjų ligų prevenciją rajone.

   • esi beraštis, greičiausiai balsavęs už nutesitą merą,

    nes net nesiorentuoji kokia valstybės ar savivaldybės įstaiga ką sprendžia ir koks savivaldybės tarybos komitetas kokius klausimus privalomai turi nagrinėti.

    • Balsavau už pralaimėjusį ir kas tau iš to? Komunalinis turi laikytus nustatytš vakstybinės maisto ir vetrinarijos tarnybos higienis normų eksplotuodamas konteinerius ir vykdydamas atliekų surinkimą ir išvežimą, o Visuomenės sveikatos biuro veiklos nuostatuose ir yra prevencija užkrečiamųjų ligų plutimui, visuomenės ugdimui ir įstaigų, veikančių savivaldybės rubise atitinkamai priežiūrai bei metodinių nurodymų teikimui.
     Neviduriuokit , plaukite rankas ir nesinėrvinkite, o prieš miegą išgerkite vandens. Tai jūsų sveikatis labui.

 3. Mano nuomone niekas su antrankiais pono surakinto į rinkimų kampaniją nestūmė.
  Pats su partijos pinigais veržėsi užimti šį postą. Taigi, gauto rinkėjų pasitikėjimo nepavedant, reikia dirbti tiek, kiek darbo suteikiama, o ne imti dejuoti ir tik politikuoti vietoje realių darbų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.